Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

La Vie Est Belle L`Eau de Toilette Lancome dla kobiet

Mam: 17 Miałem: 11 Chcę: 14 Ukochany zapach: 2

orzechowy
migdałowy
La Vie Est Belle L`Eau de Toilette Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L`Eau de Toilette Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L`Eau de Toilette Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L`Eau de Toilette Lancome dla kobiet Zdjęcia

La Vie Est Belle L`Eau de Toilette marki Lancome to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Vie Est Belle L`Eau de Toilette został wydany w 2014 roku. La Vie Est Belle L`Eau de Toilette stworzyli Anne Flipo i Dominique Ropion. Nutami głowy są magnolia i migdał; nutami serca są irys, białe kwiaty i paczula; nutami bazy są deser spun sugar, pralina, fasolka tonka i wanilia.

Magnolia Migdał

Irys Białe kwiaty Paczula

Deser spun sugar Pralina Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vie Est Belle L`Eau de Toilette by Lancome.

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere
La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale
La Vie Est Belle

La Vie Est Belle L`Eau de Toilette Recenzje Perfum

Monolithe
Monolithe

Nie uwierzycie, ale nie znam wersji EDP, natomiast kupiłam w ciemno wersje EDT i jestem zachwycona. Zapach bardzo złożony, ma w sobie pazur. Gdzieś przeczytałam, że przypomina zapach niemowlaka, owszem ale dla mnie to nuta płynu do płukania niemowlęcych ubranek :) Nie jest zbyt słodki (moim zdaniem), więc nadaje się na ciepłe dni i umiarkowane upały. Mam wrażenie, że po psiknięciu unosi się nade mną chmurka zapachowa i trwa dobre kilka godzin. Polecam

czarna_koronka
czarna_koronka

Ależ ma moc! Psiknęłam się 2 razy i... chyba było mnie czuć na pół kilometra ;)
Zabawna sytuacja, wyszłam z perfumerii, po czym udałam się na przystanek. Połowa ludzi po moim przyjściu zaczęła pociągać nosami i odwracać się w poszukiwaniu zapachu. Po wejściu do tramwaju ta sama sytuacja. Z drugiego końca tramwaju usłyszałam głos jakiegoś chłopaka: ale ktoś ma ładne perfumy! Na to dziewczyna: nooo, intensywne!
Rozbawiła mnie ta sytuacja, nie spodziewałam się takiej siły rażenia. A to tylko edt. Edp i absolu aż się boję!
Szalik pachnie intensywnie od kilku dni. I jak babcię kocham, końcówka pachnie jak Alien! Trochę rozwodniony, utopiony słodkościach, ale nadal Alien. Tego to się nie spodziewałam... :)

Dagmy
Dagmy

Zdecydowanie wolę magnolię i migdały w otwarciu niż czarną porzeczkę i gruszkę jak w edp, które sprawiają, że czuję się jak z plastikowym kompotem na nadgarstku ;-)
Trwałość wydaje mi się mniejsza niż w edp.

tablanka88
tablanka88

Coś pięknego. W swojej kolekcji mam również wersję Edp, która jest mocna, ciężka i bardzo słodka. Myślę, że sprawdzi się jesienią i zimą. Edt natomiast ma lżejsze nuty - od początku czuć kwiaty, a nie słodką pralinę. Po jakimś czasie pojawia się migdał, który pięknie osiada na skórze. Wanilia i praliny pojawiają się na końcu i otulają swoim zapachem. Typowa, ostatnia faza La Vie, kiedy zapach robi się spokojny i ciepły. Trwałość jak przy edp - niesamowita. Pokochają go osoby, które lubią wersję edp, ale czasem jest dla nich za mocna :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome La Vie Est Belle L`Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome La Vie Est Belle L`Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vie Est Belle L`Eau de Toilette marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vie Est Belle L`Eau de Toilette marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome La Vie Est Belle Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Lancome Hypnose Yves Saint Laurent Manifesto Lancome La Nuit Tresor Yves Saint Laurent Black Opium Kenzo Kenzo Amour Yves Saint Laurent Manifesto L’Eclat Lancome Miracle Guerlain La Petite Robe Noir Thierry Mugler Angel Viktor&Rolf Flowerbomb Giorgio Armani Si Lancome La Vie Est Belle L’Absolu Giorgio Armani Sì Intense Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense Calvin Klein Reveal Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Yves Saint Laurent Parisienne