Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere Lancome dla kobiet Zdjęcia

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere marki Lancome to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere został wydany w 2013 roku. La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere stworzyli Olivier Polge, Dominique Ropion i Anne Flipo. Nutami głowy są czarna porzeczka i gruszka; nutami serca są jaśmin i irys; nutami bazy są białe piżmo, pralina i wanilia.

Czarna porzeczka Gruszka

Jaśmin Irys

Białe piżmo Pralina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere by Lancome.

La Vie Est Belle L`Eau de Toilette
La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale
So Elixir Bois Sensuel
La Vie Est Belle

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere Recenzje Perfum

Rozan
Rozan

Porzeczki zasypane cukrem pudrem, oprószone wanilią, udekorowane pralinkami. ;-)
Projekcja i trwałość na piątkę z plusem.
Byłyby naprawdę świetne, gdyby nie przesadzono z cukrem... Zęby się kruszą. ;-)

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo przyjemna wersja la Vie Est Belle. Oczywiście, skoro jest to L'eau to w naturalny sposób jest ten zapach delikatniejszy od pierwowzoru a także ma słabszą trwałość i projekcję. Naturalnie są to wyłącznie zalety. Ta propozycja znakomicie sprawdza się w cieplejsze dni wiosenne i chłodniejsze letnie. Nie ma nic z boa dusiciela :-). Bardzo przyjemne praliny z wanilią lekko zaostrzone porzeczką i delikatnie przełamane gruszkowym aromatem. Reszta składników majaczy w tyle. Zapach jest słodki ale nie przesłodzony. Ma przy swojej waniliowości niezły akcent owocowy i tak jak pisałam wyżej, jest to atut tej kompozycji. Trwałość około trzech godzin, projekcja słaba. Na odzieży, o dziwo, utrzymuje się dłużej dając subtelną "poświatę" zapachową. Flakon, jak cała seria, nie do pomylenia z jakimkolwiek innym. Jestem usatysfakcjonowana posiadaniem flakonu.

Edi
Edi

Bardzo ciekawa bo delikatniejsza wersja LVEB, bardziej miękka i chyba nawet słodsza. Trwałość i projekcja bardzo duże, różnica polega na braku chrupkości i twardości pierwowzoru. Zapach puchaty i przyjazny, stopniowo układający się na skórze. Po paru godzinach na skórze pozostaje waniliowo-budyniowy filtr. Dobrze odbierany przez otoczenie.

adarca
adarca

Na mnie są słodko - owocowo- szyprowe, z wibrującym zapachem skórzanym(w składzie nie podano),pachną luksusem, otulają. Mają ogon, pięknie się rozwijają, są długotrwałe, ciepłe, mocne i narkotyzujące. Praliny z białym piżmem na przedzie i cały czas w tle. W mięzyczasie wibruje porzeczka otoczona wanilią, pulsuje irys. Kiedy mam chęć na wyjątkową, skórzaną słodycz sięgam po Est Belle L. , Pierwowzór równie piękny.

blatykrawaty
blatykrawaty

Słodkie toto niemiłosiernie. Jak mama się psiknie to czuć w łazience i przedpokoju..Męczące i duszące.

gardenia
gardenia

Początek ładny, to pierwotna wersja La Vie Est Belle ale po prostu lżejsza,brak tu tej wielowarstwowej bazy, głębi...
W sumie to, co głownie wyczuwam, to wata cukrowa, pralinki waniliowe, troche owoców kwaskowych i pudrowy irys. Całość na piżmowej chmurce, co mi osobiście nie odpowiada, jest jakieś puste, jakby czegoś brakowało.
Po pierwszym nadgarstkowym teście mogę stwierdzić, że wolę tę chrupką, twardawą bazę z Oryginału. Trochę za dużo waty cukrowej wychodzi na pierwszy plan, która oblepia resztę składników.
Ogólnie ładne - szczególnie dla wielbicieli ekstremalnych słodkości i waty cukrowej, trwałość niesamowita, ale ja nie kupię, zbyt podobne do pierwszej wersji, a jedną flaszeczkę Słodkiego Miłego Życia już mam :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Si Chloe Chloe Roses De Chloe Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Thierry Mugler Alien Stella McCartney Stella Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Givenchy Organza Indecence Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette Guerlain La Petite Robe Noir Thierry Mugler Angel Viktor&Rolf Flowerbomb Agent Provocateur L'Agent Donna Karan Black Cashmere Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Christian Dior J`Adore Voile de Parfum Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Escada Especially Escada Elixir