Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

La Vie Est Belle L’Absolu Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L’Absolu Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L’Absolu Lancome dla kobiet Zdjęcia

La Vie Est Belle L’Absolu marki Lancome to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Vie Est Belle L’Absolu został wydany w 2014 roku. La Vie Est Belle L’Absolu stworzyli Dominique Ropion i Anne Flipo. Nutami głowy są gruszka i czarna porzeczka; nutami serca są irys, kwiat pomarańczy, jaśmin i róża damasceńska; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, fasolka tonka, pralina i wanilia.

Gruszka Czarna porzeczka

Irys Kwiat pomarańczy Jaśmin Róża damasceńska

Drzewo kaszmirowe Fasolka tonka Pralina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vie Est Belle L’Absolu by Lancome.

La Vie Est Belle
La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale
Aura Loewe Floral
Alien Essence Absolue

La Vie Est Belle L’Absolu Recenzje Perfum

amanda
amanda

Polubiłam i tę wersję klasyka,w której słodycz jest bardziej zdystansowana.
Nie otwiera się jak w klasyku watą cukrową(co mnie osobiście przestało przeszkadzać bo lubię słodkości)tylko jest to karmelizowany cukier ze szczyptą lukrecji.
To co mnie zadziwiło, to wyczuwalność Alienowskiego jaśminu,tego typowego jaśminu z ostrą miętą..
Jednakże pomijam wersję klasyka edp,gdzie jaśmin w nim jest zupełnie specyficzny a odnaleźć można "miętowy jaśmin" w edt i niektórych flankerach.
Dla bardziej wymagających w słodkościach z pazurkiem myślę,że to bardzo dobra propozycja.Umiejętne nienachalne połączenie słodyczy z jaśminem podbarwionym miętą.
Niewiele zapachów z mainstreamu może mnie zaskoczyć,temu się udało.

Blablabla123
Blablabla123

Gruszkowa kaszka mleczna ryżowa zalana po prostu kilogramami mlecznych pralinek, wanilii i tonki. Zeby jakis słodycz tak pachniał w realu,ech marznie...Jest budyniowo-rozkosznie, jak to lveb. Ale moc jest porażająca! 12 godzin lekko! Nie nosze w torebce, bo ranne 3 psiki wystarcza na cały dzień. Chyba kupie pare 40- stek na zapas, zeby sie cos w tym cudzie nie zmieniło !
Edit: A jednak sie poddaje. Ta kasza ryzowa jest mdła i mulaca. Nie dam rady tego uzywać. Choc trwałość - mistrzowska!

vertigo
vertigo

Mocarne to pachnidło!
La Vie Est Belle omijam raczej szerokim łukiem, ale nie przeszkadza mi to zapoznawać się z flankerami.
L'Absolu różni się od pierwowzoru przede wszystkim niezwykłym poczuciem elegancji, towarzyszącym aplikacji.
Bo początek to nuta irysa, potężna, pudrowa i szykowna. Bazą jest słodycz z LVEB. Przyznam, że ten irys nieco zawrócił mi w głowie, dodając do tego nieprawdopodobną od samego początku moc tych perfum, prezentował się naprawdę "luksusowo" :)
Jednak po około godzinie irys cichnie i dochodzą do głosu tony pralin i wanilii znane z pierwszej wersji zapachu. To był jeden mały psik na nadgarstek, a aromat unoszący się z rękawa kurtki wypełniał przedpokój przez kilka dni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome La Vie Est Belle L’Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome La Vie Est Belle L’Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vie Est Belle L’Absolu marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vie Est Belle L’Absolu marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome La Vie Est Belle Lancome La Nuit Tresor Lancome Hypnose Giorgio Armani Si Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Hermes L’Ambre des Merveilles Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Kenzo Kenzo Amour Givenchy Ange ou Demon Yves Saint Laurent Manifesto L’Eclat Agent Provocateur L'Agent Estée Lauder Sensuous Noir Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Bottega Veneta Bottega Veneta Estée Lauder Sensuous Cartier La Panthere Legere Yves Saint Laurent Manifesto Lancome Tresor Midnight Rose Lanvin Eclat d’Arpège