Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

La Collection Sagamore Lancome dla mężczyzn

La Collection Sagamore Lancome dla mężczyzn

Mam: 1

La Collection Sagamore Lancome dla mężczyzn Zdjęcia La Collection Sagamore Lancome dla mężczyzn Zdjęcia

La Collection Sagamore marki Lancome to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. La Collection Sagamore został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są cytryna i bergamotka; nutami serca są paczula i wetyweria;

Cytryna Bergamotka

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Sagamore by Lancome.

La Collection Sagamore Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome La Collection Sagamore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome La Collection Sagamore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Sagamore marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Sagamore marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lalique Lalique Pour Homme Avon Wish of Peace Geo. F. Trumper Astor Cologne Mark Buxton Wood & Absinth Floris No 89 Koto Parfums L`Eau de Arthur Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010 DSH Perfumes Viridian Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza CB I Hate Perfume Greenbriar 1968 Chanel Bleu de Chanel Lord`s Jester Selene