Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

L’Autre Oud Lancome dla kobiet i mężczyzn

L’Autre Oud Lancome dla kobiet i mężczyzn

agarowy
L’Autre Oud Lancome dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L’Autre Oud Lancome dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L’Autre Oud marki Lancome to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. L’Autre Oud został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są szafran, cypriol, labdanum i szałwia muszkatołowa; nutami serca są róża turecka, róża bułgarska i agar (oud); nutami bazy są agar (oud), drzewo gwajakowe, paczula, wetyweria, mech, balsam gurjan, mirra i amyris.

Szafran Cypriol Labdanum Szałwia muszkatołowa

Róża turecka Róża bułgarska Agar (oud)

Agar (oud) Drzewo gwajakowe Paczula Wetyweria Mech Balsam gurjan Mirra Amyris

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Autre Oud by Lancome.

L’Autre Oud Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Piękny, elegancki i bardzo szlachetny zapach. Orientalny przepych ujarzmiony i podany w bardzo przystępnej formie dla europejskiej kobiety, chociaż nic a nic nie przez to nie traci na swej oryginalności.
Dominujące są róża turecka z lekką różą bułgarską wespół z oudem. Pozostałe bogate i mocne składniki- przyprawy, drzewa, mech i mirra są doskonale wyważone i pięknie otulają. Tu żywica agarowa ma swoją bardzo, bardzo szlachetną odsłonę. Te perfumy są jak hołd złożony oudowi. Bardzo duża trwałość i projekcja. Flakon śliczny, zapowiadający przepych orientu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome L’Autre Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome L’Autre Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Autre Oud marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Autre Oud marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rouge Bunny Rouge Embers Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood SoOud Ilham Sisley Soir d'Оrient Guerlain Songe d'un Bois d'Ete Molinard Habanita Estée Lauder Youth-Dew Gloria Vanderbilt Vanderbilt Slava Zaitsev Maroussia Avon Perle Noire Yves Saint Laurent Opium Yves Rocher Neonatura Cocoon Donna Karan Black Cashmere Avon Christian Lacroix Nuit Calvin Klein Obsession Cartier Le Baiser Du Dragon Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Chopard Casmir Avon Christian Lacroix Absynthe Estée Lauder Pleasures