Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Joyeux Été Lancome dla kobiet

Joyeux Été Lancome dla kobiet

Joyeux Été marki Lancome to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Joyeux Été został wydany w 1947 roku. Nutami głowy są galbanum, aksamitka i bergamotka; nutami serca są jaśmin, korzeń irysa, orchidea, narcyz, konwalia i róża; nutami bazy są mech dębowy, fasolka tonka, benzoes, piżmo i cedr.

Galbanum Aksamitka Bergamotka

Jaśmin Korzeń irysa Orchidea Narcyz Konwalia Róża

mech dębowy Fasolka tonka Benzoes Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joyeux Été by Lancome.

Joyeux Été Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Joyeux Été, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Joyeux Été, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joyeux Été marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joyeux Été marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Heart Trussardi Trussardi Skin Givenchy Ange ou Demon Tendre Carthusia Fiori di Capri Caron Lady Caron La Perla Blue Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Versace VE Brut Parfums Prestige Aphrodisia Faberlic Alatau Cerruti Nino Cerruti Pour Femme