Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Hypnose Senses Lancome dla kobiet

Hypnose Senses Lancome dla kobiet

miodowy
Hypnose Senses Lancome dla kobiet Zdjęcia

Hypnose Senses marki Lancome to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Hypnose Senses został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są osmantus, róża i biały miód; nutami bazy są francuskie labdanum, paczula, benzoes i fasolka tonka.

Pomarańcza Mandarynka Różowy pieprz

Osmantus Róża Biały miód

Francuskie labdanum Paczula Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnose Senses by Lancome.

Rose Essentielle

Hypnose Senses Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Hypnose Senses podobają mi się nie na tyle, żeby za nimi szaleć ale moim zdaniem trzymają wysoki poziom. Lubię je za to że się ciekawie rozwijają. Świetne otwarcie, gdzie podane są plasterki cytrusów oblane miodem i posypane różowym pieprzem. Soczystość mieszająca się z pikantnością. Trochę wyczuwam też osmantusa, który prowadzi kompozycję na pudrowe szlaki. I pudrowa pozostaje już do samej bazy.
Soczyste otwarcie, pudrowy środek a baza jest identyczna jak w Karleidoscope. Im dłużej nosiłam HS tym bardziej mi przypominały Lagerfelda. Jestem bardzo na tak. Aż byłam zaskoczona że otwarcie może się tak różnic od bazy.
Owszem są inne niż klasyczna wersja ale według mnie sto razy ładniejsze. Są świetne!
Szkoda, że wycofują je z perfumerii stacjonarnych, no ale przecież trzeba zrobić miejsce na półce dla kolejnych wersji La Vie Est Belle, których nie jestem przeciwniczką ale podstawowa wersja według mnie w zupełności wystarcza. Co jest szczególnie bolesne jeśli tracimy całkiem fajny zapach na poczet kolejnych słodkich klonów.

Blablabla123
Blablabla123

Pudrowiec. Dahlia noir givenchy w wersji o 50 procent delikatniejszej. A dla niewtajemniczonych-delikatnie perfumowana zasypka do niemowlęcej pupy. Owszem, przyjemny i komplementowany i bardzo kobiecy. Gdybym była niania lub przedszkolanka, to byłby moj signature sceny do pracy!
Z Hypnose klasycznym nie maja nic wspólnego. I takie Senses sa , ze ta pudrową nuta dystansuje,do tego pudrowca nie chcesz sie przytulić. Troche gorzki i aptecznie higieniczny.

pachniewitch
pachniewitch

och...Cudowny :)
Nie przepadam za zapachami Lancome ...ale ten poznalam na dobre dopiero dzis :)

Delikatny ale migotliwie zmienny , z kazda godzina coraz peikniejszy , umiarkowanie slodki...

Bardzo zmyslowy , ja czuje glownie roze i paczule oraz benzoes...
Niespodziewnie wielka milosc i oczarownie , tyle lat od premiery...
Trwaly ...wprowadzaja piekna aure..tajemniczosci i oczekiwania na niespodzianke :)Wysubtelniaja kazda kobiete ...

adarca
adarca

Fantastyczny rozwój zapachu. Najpierw wyczuwalny pieprz i słodkie cytrusy, potem osmantus i róża otoczone zmieniającymi się składnikami, miód delikatny, ocieplający; na koniec słodka ale nie przesłodzona, ciepła woń tonki i benzoesu. KOmpozycja zmysłowa, otulająca, z lekkim ogonem. Pociągająca. Hipnotyczna dla płci przeciwnej. Wiele razy komplementowana. Dla mnie i na mnie piękna, kobieca. Niekoniecznie dla blondynki, chociaż może się tak kojarzyć. Jestem niezbyt słodką brunetką, a jednak mi pasuje.

perfumeholic88
perfumeholic88

Drobna, niezbyt wysoka ciemna blondynka o jasnej karnacji i przenikliwym spojrzeniu niebieskich oczu ubiera swój cienki, beżowy szlafrok, włosy do ramion związuje w koczek i idzie pod prysznic. Nalewa na dłoń trochę żelu o subtelnym waniliowym zapachu po czym oddaje się przyjemności mycia.Po wszystkim sięga po swój ulubiony balsam Nivea i starannie wmasowuje go w jędrne ciało. Zakłada ulubioną bieliznę CK w kolorze pastelowo różowym i przegląda się lustrze i jej wzrok spoczywa na krześle, gdzie wczoraj wieczorem przygotowała nową granatową spódnicę i jasnoróżową jedwabną bluzkęz guzikami. Przez chwilę myśli, czy może nie ubrać czegoś innego , czegoś na luzie, ale przecież dziś nie może sobie na to pozwolić. Dziś jest ważny dzień. Tak ubrana, wyjmuje z pudełka parę nowych beżowych balerinek, a szyję spryskuje kilkoma kroplami Hypnose Senses po czym wychodzi.

Tak ten zapach odbieram. Dla mnie jego nazwa jest idealna. To zapach sensualny, nawet bym powiedziała bieliźniany, ale nie ma w sobie zadziorności, nie jest też natarczywie seksowny. Tak nie może pachnieć kobieta z toną make upu na twarzy i wielkim dekoltem! To zapach Any Steele! Tak, ona dla mnie pachnie delikatną różą z wanilią, benzoesem i kropelką miodu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Hypnose Senses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Hypnose Senses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnose Senses marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnose Senses marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Belle d`Opium Guerlain Shalimar Parfum Initial Hermes Eau des Merveilles Lolita Lempicka Si Lolita Givenchy Organza Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Poison Kenzo Kenzo Amour Chopard Wish Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Bottega Veneta Bottega Veneta Gucci Envy Chanel Allure Sensuelle Donna Karan DKNY Nina Ricci Ricci Ricci Giorgio Armani Armani Code for Women Cacharel Noa Guerlain Shalimar Laura Biagiotti Roma