Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Hypnose Homme Eau Fraiche Lancome dla mężczyzn

Hypnose Homme Eau Fraiche Lancome dla mężczyzn

Hypnose Homme Eau Fraiche Lancome dla mężczyzn Zdjęcia

Hypnose Homme Eau Fraiche marki Lancome to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Hypnose Homme Eau Fraiche został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, mięta i imbir; nutą serca jest lawenda; nutami bazy są paczula i mech dębowy.

Gorzka pomarańcza Mięta Imbir

Lawenda

Paczula Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnose Homme Eau Fraiche by Lancome.

Hypnose Homme Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnose Homme Eau Fraiche marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnose Homme Eau Fraiche marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Etienne Aigner Aigner |man|2 Acca Kappa Cedro Burberry The Beat for Men Mark Buxton Sounds & Visions Donna Karan DKNY Men 2009 Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men Demeter Fragrance Dirt s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man Caswell Massey Greenbriar Cale Fragranze d’Autore Mistero Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme