Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Hypnose Homme Eau Fraiche Lancome dla mężczyzn

Hypnose Homme Eau Fraiche Lancome dla mężczyzn

Hypnose Homme Eau Fraiche Lancome dla mężczyzn Zdjęcia

Hypnose Homme Eau Fraiche marki Lancome to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Hypnose Homme Eau Fraiche został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, mięta i imbir; nutą serca jest lawenda; nutami bazy są paczula i mech dębowy.

Gorzka pomarańcza Mięta Imbir

Lawenda

Paczula mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnose Homme Eau Fraiche by Lancome.

Hypnose Homme Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnose Homme Eau Fraiche marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnose Homme Eau Fraiche marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Kenzo Kenzo Homme Fresh Burberry Burberry Men Ella Mikao Yujin Pour Homme Benetton Benetton Sport Man Roccobarocco Mouse Cologne Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Michael Jordan Jordan Diptyque Philosykos Nez a Nez Figues et Garçons Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010 Bella Bellissima Perfect Man CB I Hate Perfume Revelation