Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Hypnose Eau Legere Lancome dla kobiet

Hypnose Eau Legere Lancome dla kobiet

tropikalny
Hypnose Eau Legere Lancome dla kobiet Zdjęcia

Hypnose Eau Legere marki Lancome to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Hypnose Eau Legere został wydany w 2007 roku. Hypnose Eau Legere stworzyli Annick Menardo i Thierry Wasser. Nutami głowy są cytryna i gujawa; nutami serca są wanilia i passiflora; nutą bazy jest wetyweria.

Cytryna Gujawa

Wanilia Passiflora

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnose Eau Legere by Lancome.

Benetton Rosso Woman
Play It Rock
Hypnose

Hypnose Eau Legere Recenzje Perfum

Hypnose Eau Legere by Lancome 4.20 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Hypnose Eau Legere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Hypnose Eau Legere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnose Eau Legere marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnose Eau Legere marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure eau de parfum Dana Tabu Penhaligon`s LP No:9 Tom Ford Tuscan Leather Tom Ford Sahara Noir Fendi Palazzo Bvlgari Omnia Laura Mercier Eau Gourmande Vanille Gourmande Frederic Malle Monsieur Yves Saint Laurent Cinema Henrik Vibskov Type D Bath and Body Works Warm Vanilla Sugar Molinard Habanita L'Esprit Ralph Lauren Ralph Hot Michal Szulc Sale Perfume 01 Cacharel Eden Hermes Eau des Merveilles Givenchy Organza Indecence Chanel Allure Byredo Oliver Peoples Indigo