Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Hypnose Lancome dla kobiet

Hypnose Lancome dla kobiet Filmy Hypnose Lancome dla kobiet Filmy
Hypnose Lancome dla kobiet Zdjęcia Hypnose Lancome dla kobiet Zdjęcia Hypnose Lancome dla kobiet Zdjęcia

Hypnose marki Lancome to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Hypnose został wydany w 2005 roku. Hypnose stworzyli Annick Menardo i Thierry Wasser. Nutę głowy stanowi passiflora; nutami serca są jaśmin i gardenia; nutami bazy są wetyweria i wanilia.

Passiflora

Jaśmin Gardenia

Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnose by Lancome.

Play It Rock
Hypnose Hypnotizing Elixir
Eternal Magic
Flower Violet
Dareej

Hypnose Recenzje Perfum

Aliszu
Aliszu

Bardzo podobają mi się na kimś. Charakterystyczne i czharakterne. Dla mnie migrenogenne i męczące przez brak rozwoju na mojej skórze. Trwałe, nawet czasami za. Eleganckie perfumy jednak nie po drodze mi z nimi, szkoda. Polecam dla wytrwałych.

Paulina092
Paulina092

Chociaż mój flakonik powoli kończy swój żywot wciąż nie jestem pewna co myślę o tych perfumach ze stajni Lancome, nie wiem nawet czy kiedyś do nich wrócę. Winna tego stanu rzeczy jest REFORMULACJA.
Zupełnie inaczej pamiętam ten zapach, został odarty z waniliowej puszystości, wydaje się być mniej kremowy. Tuż po zakupie i "pierwszym psiku" poczułam się rozczarowana, gdyby nie fakt, że flaszkę zamówiłam ze strony Debenhamsa byłabym pewna że to jakaś podróbka. Niestety widzę, że to nie tylko moja opinia.

Mimo wszystko zapach jest bardzo seksowny i uwodzicielski, kobieta ubrana w ten zapach nie pozostanie niezauważona. Idealny zapach na randkę czy imprezę.
Flakonik to małe dzieło sztuki, ale jest dość ciężki już przy 30 ml.

Największe zastrzeżenia mam co do trwałości i projekcji. Wciągu dnia trzeba się dopsikiwać, a przez otoczenie jest wyczuwalny do 3 godzin po aplikacji, później siedzi blisko skóry po 6 godzinach jest już nie wyczuwalny, na ubraniach trzyma się lepiej. Jeśli zatęsknie i do nich wrócę to dam znać, póki co parametry wersji po refolmulacji studzą żar miłości ;) w nowej wersji kolor płynu się nie zmienia, w poprzedniej ciemniał.

Czy guma Donald może być seksowna? Oczywiście :)

Zombianka
Zombianka

Stary flakon po Hypnose rzucił mi się dzisiaj w oczy, stoi na półeczce mojej mamy. Dostała go ode mnie w 2010, może 2011 roku. Bardzo jej się podobał i chętnie go używała przez dłuższy czas. Nie do końca rozumiem te zachwyty- dla mnie był całkowicie niestrawny, a słodycz podana na hipnotyczną modłę przyprawiała mnie o boleści. Mdlące, lepkie, gumiaste i drażniące- w domu od razu wiedziałam, kiedy Hypnose były w akcji. Za każdym kolejnym podejściem do testów w perfumerii- o tak, bo ten zapach jest tak dziwacznie skonstruowany, że kusi do spróbowania go mimo wszystko- odchodziłam zmęczona zawodem. Dziwi mnie to, bo miałam w tym samym czasie Eternal Magic Avonu i Playboya Play it rock, które uchodzą za podobne do Hypnose zapachy i one jakoś mnie nie odrzucały. Ciężko, słodkobudyniowo, nie dla mnie.

fortissimo1603
fortissimo1603

Hypnose dla mnie jest zapachem dziwnym, na początku daje po nosie budyniową wanilią, ale to trwa zaledwie dwie minuty. Passiflora szybko daje o sobie znać i ładnie przeplata się z już ze spokojniejszą niż na początku wanilią. Te dwie nuty są dominujące. Zapach jest ciekawy i zgadzam się z natajluską, że nie można go pomylić z żadnym innym ale to zupełnie nie mój klimat i nie umiem go nosić. Polecam szukającym wyróżniających się zapachów bo zdecydowanie do takich należy.

maszula
maszula

Mam próbkę edt, testuję i testuję i szukam ciągle wanilii, bądź jakiejkolwiek apetycznej słodyczy, budyniu,,, no i nic. Na mnie Hypnose to białe kwiaty, pewnie passiflora (hmm chyba jej nie znam?! :), może trochę jaśminu i gardenii spacerujących w parze z delikatnie podaną wetywerią. Przepraszam, że tak bezczelnie napiszę, ale tak pachną dobrze skoncentrowane płyny do płukania tkanin. Jak dla mnie Hypnose są po prostu żadne.
Dodam jeszcze, że ten fiołkowy flakon też zapowiada raczej zapach świeżego prania niż z uwodzicielską waniliową słodkośc :)

yillya
yillya

Ten zapach wyróżnia się z tłumu! I pozwala osobie noszącej go również czuć się wyróżnionioną. Jest słodki i szalenie seksowny. Pierwsze wrażenie to Passiflora przez duże P! W dodatku w towarzystwie jaśminu i wanilii. Eksplozja słodyczy. Mimo, że nie widzę tu żadnych "pieprznych" nut, czuję że jest coś, co odrobinę temperuje ten początkowy słodki wybuch. Jakaś ostrzejsza nuta. Nie wiem jak pachnie wetyweria solo, ale być może to ona jest odpowiedzialna za pikantne tło. Oczywiście muszę także przytoczyć komentarz mojego chłopaka:

"-O, pachniesz jak ciasteczko.
-Jakie ciasteczko?- spytałam, oczekując konkretów, które pomogą rozszyfrować nuty.
-...SMACZNE."

Jak dla mnie, jest to korzenne, lekko pikantne ciasteczko. Takie, którym nie można się opychać- wystarczy jedno żeby poczuć przyjemne ciepło i ogrzać się, gdy z oknem zimno i szaro.

Myślę, że dobrze jest pachnieć takim ciasteczkiem głównie zimą, późną jesienią lub chłodnymi wieczorami. Nie wyobrażam sobie nosić tego zapachu latem. Wyjątkiem są wieczorne, okazyjne wyjścia. Nie jest to lekka kompozycja, więc trzeba uważać, żeby nie przesadzić.

Sięgnęłam po Hypnose, gdyż naczytałam się, że Playboy Rock którego zawzięcie używałam w liceum, jest jego "wierną kopią" . Pamiętam, że za Playboya zbierałam sporą ilość komplementów. Zobaczymy jak będzie z Hypnose- na razie dostałam jeden. ;) Te dwa zapachy są do siebie rzeczywiście bardzo podobne. Jest jednak kilka znaczących różnic. Między innymi głębia i trwałość. Playboy był płaski i gasł na mnie po 3 godzinach. Propozycja od Lancome z kolei stapia się ze skórą i… żyje, oddycha, pulsuje!

Trwałość: spokojnie daje radę cieszyć nas swoją slodyczą przez 8 bitych godzin, a nawet dłużej.

Projekcja: duża. Zostawiamy za sobą ogon przez kilka godzin. Wielbicieli zapachu na pewno to cieszy, gorzej z tymi, którzy uznają go za mdłego zamulacza. Mnie Hypnose skutecznie uwiódł i będzie moim zimowym towarzyszem.

lilkat
lilkat

Miałam i koleżance oddałam:) Żle się w nim czułam, jak dla mnie zbyt duża dawka mdłej wanilii i passiflory. Męczący, do dziś gdy poczuję na kimś staram się trzymać w bezpiecznej odległości...

Amber92
Amber92

Dość oryginalny zapach. Dla mnie bardzo interesujący przez jego wibrującą , słodką naturę. Lekko odurza, mocno hipnotyzuje, bardzo udany zapach od Lancome - a z reguły nie przepadam za ich kompozycjami. Na pewno kiedyś kupię znowu!

kadanka
kadanka

zapach pelen skrajnosci - ktos opisuje swoja historie od milosci do nienawisci, ja przeszlam droge odwrotna. pare lat temu bylam w ciezkim szoku, ze lancome, po moim ukochanym wowczas miracle, moglo wydac "takie cos". zapach skojarzyl mi sie z miejsca z malinowym syropem na kaszel - niezwykle ostro pachnacym i slodkim. po 10 latach znowu powachalam hypnose - i szok - jaki swietny zapach! kilka prostych skladnikow: wanilia, wetiwer, passiflora - i nic wiecej. a jaki niezwykly efekt. owszem, jest wanilia, ale nie ma nic wspolnego z zapachami, ktore w nazwie maja to slowo. nie wiem jak inni, ja w hypnose nie jestem w stanie wyczuc samej wanilii. nie jestem w stanie wyodrebnic skladnikow tego zapachu. liczy sie tylko efekt: slodki, ale nie cięzki! slodki, ale nie mdlacy, tylko taki intymny, stapiajacy sie ze skora. to jest zapach z rodzaju tych, ktore sobie wącham z zamknietymi oczami, z kazda chwila czujac coraz wieksze zadowolenie, blogosc i ogolna maniane. jest hipnotyzujacy po prostu. jak dla mnie - najlepszy zapach lancome. a miracle, ktorego tak lubilam, dzis nie jestem w stanie uzywac
edit: poczulam go dzis w metrze i mam wrazenie ze tez sie zestarzal. niestety moda zapachowa bardzo zmienia moj odbior roznych "sezonowych objawien". poniewaz teraz kroluja gourmandy, moj nos chcac nie chcac, troche sie na nie przestawil. a Hypnose jest slodki, mocny, ale taki jakis chemiczny i sztuczny (w porownaniu np z Si)

fabiolkaa
fabiolkaa

Kiedyś uwielbiałam ten zapach - za głębię, tajemniczość i słodycz. Była to miłość najszczersza, bezwarunkowa.
Nie miałam litości dla otoczenia (które nie zawsze mój wybór aprobowało) - psikałam się nim ciągle - czy to zima, lato, deszcz, słońce, czy na uczelnię czy na imprezy czy też na nic nierobienie.
Płyn w fioletowej flaszce był dla mnie jak narkotyk, a ja..niewątpliwie byłam uzależniona... i chyba pewnego dnia przedawkowałam - bo dziś odrzuca mnie nawet, kiedy czuję go na kimś kto siedzi obok mnie. Razu pewnego musiałam zmienić miejsce w autobusie z jego powodu bo zrobiło mi się poprostu niedobrze..:(

Wnioski nasuwają mi się dwa:
1)Skoro od nienawiści do miłości jeden krok - na odwrót niewątpliwie jest podobnie :P
2)Co za dużo to niezdrowo.

Dziś rozumiem zarówno wielbicielki jak i te dziewczyny, które szczerze Hypnose nienawidzą :P. Jedno jest pewne - to nie jest zapach wobec którego można być obojętnym - albo się go kocha albo nienawidzi.

natajluska
natajluska

Hypnose to jeden z tych zapachów, które po 1 powąchaniu już zawsze i wszędzie się pozna. Niby prosty, a bardzo sprytnie ukręcony. Pomimo mojego zdania, że więcej tutaj hipnotycznej kampanii reklamowej niż hipnozy samej w sobie, to i tak bardzo lubię ten zapach. Najbardziej pasuje mi zimową porą, w czasie bardzo niskich temperatur. Wtedy, kiedy jedynym co trzyma przy życiu jest budyń waniliowy. A nosząc Hypnose, taki mięciutki, zapachowy budyń towarzyszy nam przez cały dzień :) Projekcja i trwałość - poziom turbo ;)

Beata Maria
Beata Maria

Miałam i z przyjemnością nosilam chociaż nie jestem pewna czy chciałabym dzisiaj do nich wrócić. na pewno są jednak godne polecenia a przynajmniej przetestowania. Osoby lubujące się w tej kategorii będą na pewno usatysfakcjonowane.

marta2210
marta2210

Hypnose to zapach przedziwny.

Bo na zdrowy rozum. Jak guma Donald może być seksowna? Jak może być uwodzicielska? A jednak może.

Zapach jest powalający. Dosłownie. Szczególnie latem powala, i to w negatywnym sensie. Zaaplikowałam sobie jedno psiknięcie w lipcu, i dostałam migreny, co generalnie mi się nie zdarza.

Za to zimą... Zimą wychodzi jego prawdziwe, piękne oblicze. Słodka wanilia otula i ogrzewa jak kaszmirowy szaliczek. Doskonale współgra z tajemniczymi, zimowymi wieczorami (moim zdaniem pięknie wygląda świat otulony kołderką śniegu, szczególnie nocą), dodaje szczyptę magii.

Zapach musi być dozowany w oszczędnych ilościach, żeby nie powalił ludzi w promieniu pięciu metrów. Niestety nie wszystkim się podoba, fanki świeżaków powinny trzymać się od niego z daleka.

Ubolewam też nad tym, że nie podoba się mojemu facetowi.
Nie stosuję tego zapachu gdy mamy wyjść gdzieś razem, bo go po prostu odrzuca.

amanda
amanda

Nie wiem z której strony jest w nich ten orient , ale wiem gdzie passiflora i wanilia - dosłownie wszędzie!. I w zasadzie tylko te nuty wyczuwam , żadnych tam gardenii czy jaśminów absolutnie mój węch w tej kompozycji nie wychwycił no może gdzieś nieśmiało plącze się wetyweria.
Sam początek to skojarzenie z lodami bakaliowymi z ogromną porcją słodkich bakalii i to skojarzenie spodobało mi się szczególnie teraz w środku zimy gdy hula sobie mróz i śnieg . Od razu zrobiło mi się jakoś tak przyjemniej , cieplej , apetyczniej..
Myślę iż dobrze się stało że Hypnose trafił do mnie właśnie zimą .

perfumeholic88
perfumeholic88

EDIT: Powróciłam ponownie do tego zapachu po kilku latach i wydaje mi się, że przy nim ´´grzebano´´. To nie jest to samo co pamiętam po pierwszym z nim spotkaniu. Wanilia, piękna puchata, budyniowa gdzieś się zgubiła, nie ma nawet jej cienia. Jest za to dużo passiflory z gardenią co sprawia, że zapach jest słodkawy w inny sposób niż był te 5 lat temu. Szkoda, że go zmienili, bo uważam, że nie było to potrzebne, ale i tak mi się podoba, więc nie jest tak źle.

Jestem wielka fanka Hypnose ale tylko w wersji EDP ( EDT nie pachnie dla mnie juz tak samo, jest bardzo rozwodniona). Na poczatku wyczuwam slodka nute passiflory, ktora trwa na mnie przez kilka minut i juz wtedy nie moge doczekac sie majacej nadejsc wanilii. Slodkiej, puchatej,cudownej wanilii, ktora jest tu poprostu rewelacyjna, taka miekka, wrecz aksamitna. Uwielbiam wanilie w perfumach, a ta w Hypnose jest zdecydowanie u mnie na pierwszym miejscu. Zapach jednak nadaje sie wg tylko na jesien/zime.

Beatafm
Beatafm

Hypnose - tak, hipnotyzuje, i to jak!, słodki urzekający zapach, dla mnie głownie wanilia, ale i wspaniała odurzająca passiflora - zapach słodki, urzkający swoją magią i mocą. Nie do podrobienia, nie przepadam za słodyczą, ale ten zapach jest niesamowity, taki otulajacy, cieplutki. Polecam dla kobiet lubiących słodziaki, ale przez wielkie S!

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Wiem juz dlaczego tak wiele Pan, ktore znam i ktore nosza Hypnose ma skojarzenia z guma balonowa Donald, poniewaz ja mialam dokladnie takie samo odczucie po pierwszym uzyciu.
Zapach jest slodko-drzewny, najbardziej prominentna nuta jest kwiat passiflory i wanilia z odrobina cieplego drewna.
Zapach jest w sam raz na zime i chlodne letnie dni. W upal moze troszke zmeczyc.
Hypnose roztacza slodycz, ktorej ja osobiscie nie moge sie oprzec, bardzo podoba sie meskiej czesci populacji.
Od kolegow w pracy slysze same pochwaly.
Trwalosc i moc bardzo dobra.
Butelka piekna i praktyczna do torebki.
Goraco polecam wielbicielkom zapachow waniliowo drzewnych / waniliowo orientalnych.
Zdecydowanie jest to moj ulubieniec!

Zakupowe okazje

Lancome Hypnose Eau De Toilette for women 1.7 oz
Lancome Hypnose Eau De Toilette for women 1.7 oz
ThePerfumeSpot.com
72.99 USD
Hypnose by Lancome, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for women.
Hypnose by Lancome, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for women.
73.99 USD
Lancome HYPNOSE Eau de Parfum Spray, 2.5 fl oz
94.50 USD
Lancome Hypnose Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Lancome Hypnose Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Hypnose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Hypnose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnose marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnose marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Angel Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Midnight Poison Chanel Coco Mademoiselle Christian Dior Dolce Vita Givenchy Ange ou Demon Giorgio Armani Armani Code for Women Viktor&Rolf Flowerbomb Jimmy Choo Jimmy Choo Chanel Allure eau de parfum Calvin Klein Euphoria Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Alien Prada Prada Candy Hugo Boss Deep Red Lolita Lempicka Lolita Lempicka Guerlain La Petite Robe Noir Giorgio Armani Si Estée Lauder Sensuous