Marki » L » kwiatowe « Grupy

Cyclades Lancome dla kobiet

Cyclades Lancome dla kobiet

Cyclades Lancome dla kobiet Zdjęcia Cyclades Lancome dla kobiet Zdjęcia

Cyclades marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cyclades został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są neroli i bergamotka; nutami serca są jaśmin i oleander; nutami bazy są wanilia i białe piżmo.

Neroli Bergamotka

Jaśmin Oleander

Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cyclades by Lancome.

CK be

Cyclades Recenzje Perfum

Cyclades by Lancome 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Cyclades, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Cyclades, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cyclades marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cyclades marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Echo Women Summer Fizz L`Occitane en Provence Rose & Reine Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Mary Kay Tribute for Women Abercrombie & Fitch Classic Les Parfums de Rosine Eau Fraiche Rose d'Ete Korloff Paris Kn°III Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Tiens Trench Novaya Zarya Landysh