Marki » L » kwiatowe « Grupy

Cyclades Lancome dla kobiet

Cyclades Lancome dla kobiet

Cyclades Lancome dla kobiet Zdjęcia Cyclades Lancome dla kobiet Zdjęcia

Cyclades marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cyclades został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są neroli i bergamotka; nutami serca są jaśmin i oleander; nutami bazy są wanilia i białe piżmo.

Neroli Bergamotka

Jaśmin Oleander

Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cyclades by Lancome.

CK be

Cyclades Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Cyclades, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Cyclades, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cyclades marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cyclades marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Princesse Marina De Bourbon Rose Bourbon Anna Sui Anna Sui Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Faconnable Faconnable Femme Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Galanos Galanos Pacifica Lotus Garden Shiseido Rosarium L`Occitane en Provence Fleur Cherie Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses