Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Connexion Lancome dla kobiet

Connexion Lancome dla kobiet

Connexion Lancome dla kobiet Zdjęcia

Connexion marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Connexion został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są jeżyna, czarna porzeczka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są magnolia, hibiskus, heliotrop i róża; nutami bazy są paczula, piżmo i wanilia.

Jeżyna Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki

Magnolia Hibiskus Heliotrop Róża

Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Connexion by Lancome.

Connexion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Connexion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Connexion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Connexion marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Connexion marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Gabriela Sabatini Bolero Mexx Mexx pure Life Woman Avon Wish of Love Avon Celebre Avon Pur Blanca Blush Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian Bruno Banani Scent From Hell S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Violet Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Bath and Body Works Orange Sapphire Bjorn Borg Love All Hot Pink