Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Connexion Lancome dla kobiet

Connexion Lancome dla kobiet

Connexion Lancome dla kobiet Zdjęcia

Connexion marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Connexion został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są jeżyna, czarna porzeczka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są magnolia, hibiskus, heliotrop i róża; nutami bazy są paczula, piżmo i wanilia.

Jeżyna Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki

Magnolia Hibiskus Heliotrop Róża

Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Connexion by Lancome.

Connexion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Connexion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Connexion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Connexion marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Connexion marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Escada Escada Sentiment Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Lancome Miracle Ultra Pink Hilary Duff Wrapped With Love The Body Shop White Musk Blush Avon Urban Flowers New York Ella Mikao Yujin Floa O Boticario Glamour Rimmel London Glam Stila Mandarin Mist Madonna Nudes 1979 Sensual