Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Chrysalide Now or Never Lancome dla kobiet

Chrysalide Now or Never Lancome dla kobiet

Chrysalide Now or Never Lancome dla kobiet Zdjęcia

Chrysalide Now or Never marki Lancome to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Chrysalide Now or Never został wydany w 1998 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, narcyz, drzewo sandałowe, kardamon, wanilia, mandarynka, różowy pieprz, koniczyna, Śliwka i nasiona granatu.

Jaśmin Narcyz Drzewo sandałowe Kardamon Wanilia Mandarynka Różowy pieprz Koniczyna Śliwka Nasiona granatu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chrysalide Now or Never by Lancome.

Chrysalide Now or Never Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Chrysalide Now or Never, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Chrysalide Now or Never, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chrysalide Now or Never marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chrysalide Now or Never marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
mark. mark Jewel Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Atelier Flou Ten Nine Oriflame Divine Sensual O Boticario Linked She Sasha Varon Soulgasm So...? So...? Sinful Caswell Massey Vanilla Orchid Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom Michel Germain Sexual Sugar Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey