Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Chrysalide Now or Never Lancome dla kobiet

Chrysalide Now or Never Lancome dla kobiet

Miałem: 1

Chrysalide Now or Never Lancome dla kobiet Zdjęcia

Chrysalide Now or Never marki Lancome to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Chrysalide Now or Never został wydany w 1998 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, narcyz, drzewo sandałowe, kardamon, wanilia, mandarynka, różowy pieprz, koniczyna, Śliwka i nasiona granatu.

Jaśmin Narcyz Drzewo sandałowe Kardamon Wanilia Mandarynka Różowy pieprz Koniczyna Śliwka Nasiona granatu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chrysalide Now or Never by Lancome.

Chrysalide Now or Never Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Chrysalide Now or Never, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Chrysalide Now or Never, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chrysalide Now or Never marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chrysalide Now or Never marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
The Body Shop Chymara Juicy Couture Viva la Juicy Koto Parfums Hello Kitty Bijan Bijan VIP Women Profumi del Forte Vittoria Apuana Abercrombie & Fitch Wakely Lili Bermuda South Water Susanne Lang Vanilla Coconut Remy Latour Diamond Rain Faberlic Chateaux de la Loire Faberlic O Feerique Sensuelle En Voyage Perfumes Carmel de Ville