Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Calypso Lancome dla kobiet

Calypso Lancome dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 1

Calypso Lancome dla kobiet Zdjęcia

Calypso marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Calypso został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są Śliwka, pieprz, gruszka i bergamotka; nutami serca są frezja, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są paczula, malina i wanilia.

Śliwka Pieprz Gruszka Bergamotka

Frezja Jaśmin Konwalia Róża

Paczula Malina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calypso by Lancome.

Calypso Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Dotychczas nie miałam pojęcia, że marka Lancome wypuściła na rynek ten zapach. Nigdy o nim nie słyszałam, a dzięki próbce od Amandy ( za którą serdecznie dziękuję) mogłam się przekonać jak pachnie Calypso i muszę stwierdzić, że to całkiem fajny, typowo letni, a nawet plażowy zapach. Kojarzy mi się dokładnie z nadmorską miejscowością, gdzie słychać krzyki mew, czuć powiew morskiej bryzy,a my z uśmiechem na ustach spacerujemy po deptaku ubrane w długą, zwiewną sukienkę i kapelusz z rondem.
Mocno wyczuwam tu pieprz, taki kręcący w nosie szczególnie na samym początku, jest też róża i delikatna paczula. Zapach nie jest ciężki, nie przytłacza i nie nazwałabym go typowym świeżakiem. Ma w sobie jakby słonawą nutkę, która jest naprawdę ciekawa. Gdybym miała możliwość dostać flakon w swoje ręce to bardzo chętnie dołączyłabym go do swojej kolekcji.

amanda
amanda

Calypso podobno mają być kwiatowo owocowe , jednak początek temu całkowicie przeczy rzucając dość mocno pieprzem w nozdrza a i również nie skłamię jak dodam iż czuję trochę soli (morska sól?)
Częś butelki ma turkusowy kolor , który kojarzy się z plażą ,wodą i ogólnym wychamowaniu w codziennym życiu dając błogie lenistwo gdzieś tam .. najlepiej pod palmami z takimi odcieniami wody jakiej Bałtyk nie zaznał.
Zapach egzotycznych kwiatów i roślin dobiegający wraz z delikatnym podmuchem wiaterku..
Uważam , że jest fajnie stapiającym się zapachem po minięciu pieprznej fazy zapachem na plażę na leniwy popołudniowo wieczorowy spacerek jego brzegiem z lekko słoną nutą i delikatnymi kwiatami.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Calypso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Calypso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calypso marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calypso marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Red Delicious Salvador Dali Dalimix Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Torrente My Torrente Keiko Mecheri Passiflora Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Lulu Castagnette Just 4 U :-X Prescriptives Calyx MDCI Parfums Peche Cardinal Gianfranco Ferre In The Mood For Love Mary-Kate and Ashley Olsen One Bath House Feeling Gorgeous