Marki » L » kwiatowe « Grupy

Attraction Summer Lancome dla kobiet

Attraction Summer Lancome dla kobiet

Attraction Summer marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Attraction Summer został wydany w 2005 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest gardenia; nutami bazy są irys i paczula.

Bergamotka

Gardenia

Irys Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Attraction Summer by Lancome.

Attraction Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Attraction Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Attraction Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Attraction Summer marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Attraction Summer marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Estée Lauder Beautiful Carla Fracci Giselle Liz Claiborne Curve Soul Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Lise Watier Desirable Jardin de France Violette Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Oriflame Visions Miss Punk M. Asam Blue Dreams Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete Novaya Zarya Kuznetsky Most