Marki » L » kwiatowe « Grupy

Attraction Summer Lancome dla kobiet

Attraction Summer Lancome dla kobiet

Attraction Summer marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Attraction Summer został wydany w 2005 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest gardenia; nutami bazy są irys i paczula.

Bergamotka

Gardenia

Irys Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Attraction Summer by Lancome.

Attraction Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Attraction Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Attraction Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Attraction Summer marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Attraction Summer marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Estee Bvlgari Voile de Jasmin Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Ghost Ghost Anticipation Benetton Tribu Guerlain Lights Of Champs-Elysees Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Gres Cabotine Sensuelle Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale American Beauty Beloved Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture