Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aroma Tonic Lancome dla kobiet

Aroma Tonic Lancome dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Aroma Tonic Lancome dla kobiet Zdjęcia Aroma Tonic Lancome dla kobiet Zdjęcia Aroma Tonic Lancome dla kobiet Zdjęcia

Aroma Tonic marki Lancome to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Aroma Tonic został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak herbata, morela, imbir i kardamon.

Herbata Morela Imbir Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aroma Tonic by Lancome.

Aroma Tonic Recenzje Perfum

guest_
guest_

Recenzja nowej wersji: Aroma Tonic Eau de Soin. Opisywany jako Energizing Body Treatment Fragrance. Przyjemna mgielka do ciala z witamina E i hydroxykwasami. Dla mnie otwiera sie kardamonem i lagodnie przechodzi w herbate. Do zludzenia przypomina zapach mgielki Coty Body Fresh Green Tea (popularnej w latach 90/00). Polecam, aczkolwiek nie mozna tego produktu traktowac jako pelnowymiarowego zapachu (bardzo umiarkowana trwalosc, projekcja minimalna).

Aroma Tonic by Lancome 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Aroma Tonic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Aroma Tonic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aroma Tonic marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aroma Tonic marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Rochas Eau de Rochas Ginestet Sauvignonne Creed Royal Water James Heeley Menthe Fraiche O Boticario Ma Cherie Potter & Moore Bergamot and Green Ginger La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue Anamor You Are Bath House Bergamot and  Amber