Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miałem: 2 Chcę: 2

lekko korzenny
kawowy
Aroma Fit Lancome dla kobiet Zdjęcia Aroma Fit Lancome dla kobiet Zdjęcia

Aroma Fit marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aroma Fit został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, mandarynka, marchew i kawa.

Pomarańcza Mandarynka Marchew Kawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aroma Fit by Lancome.

Aroma Fit Recenzje Perfum

bonbonmacaron
bonbonmacaron

Zapach smakowitej marcheweczki w wydaniu irysowym podanej na cząstkach słodkiej mandarynki. Optymistyczne, poprawiające humor, złocisto - pomarańczowe jak początek dobrze zaczętego dnia, gdy wszystko musi się udać, bo jesteśmy (czujemy się) młodzi, piękni, czarujący i zadziornie elokwentni. Nie znam innego, tak fascynująco podkręcającego pozytywne emocje zapachu.

agak13
agak13

Uwielbiam jedne i drugie perfumki, są cudowne, takie świeże...mmm :( właśnie mi się skończyły i nie mogę nigdzie kupić :(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Aroma Fit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Aroma Fit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aroma Fit marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aroma Fit marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Light Blue Ted Lapidus Creation Roberto Cavalli Just Cavalli Her Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Ralph Lauren Ralph Cool Nina Ricci Pretty Nina Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl The Body Shop White Musk White Hot Summer Benefit B Spot O Boticario Floratta Emotion Esme Rene Midnight Wishes IKKS Private