Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aroma Calm Lancome dla kobiet

Aroma Calm Lancome dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 1

Aroma Calm Lancome dla kobiet Zdjęcia

Aroma Calm marki Lancome to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Aroma Calm został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alain Astori. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, irys i cedr.

Róża Irys Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aroma Calm by Lancome.

Aroma Calm Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Aroma Calm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Aroma Calm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aroma Calm marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aroma Calm marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Contradiction Romeo Gigli Romeo Gigli Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Victoria`s Secret Body by Victoria Indult Isvaraya Neil Morris Gotham Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Molinard Lavande Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Succes de Paris Fujiyama Nobile 1942 Ponte Vecchio W