Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aroma Calm Lancome dla kobiet

Aroma Calm Lancome dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 1

Aroma Calm Lancome dla kobiet Zdjęcia

Aroma Calm marki Lancome to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Aroma Calm został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alain Astori. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, irys i cedr.

Róża Irys Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aroma Calm by Lancome.

Aroma Calm Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Aroma Calm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Aroma Calm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aroma Calm marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aroma Calm marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Divine L'inspiratrice Montale Aoud Queen Roses Shiseido Zen Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Alviero Martini GeoBlack Woman Alviero Martini 1a Classe Woman Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Jil Sander Style Soft Honore des Pres I Love Les Carottes Love & Toast Pomme Poivre Profumi di Pantelleria Nica Bill Blass Red