Marki » L » kwiatowe « Grupy

2000 et Une Rose Lancome dla kobiet

2000 et Une Rose Lancome dla kobiet

2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia 2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia 2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia 2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia

2000 et Une Rose marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. 2000 et Une Rose został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są mandarynka i biały pieprz; nutami serca są róża bułgarska, róża herbaciana i dzika róża; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia i ambrette (piżmo ambrowe).

Mandarynka Biały pieprz

Róża bułgarska Róża herbaciana Dzika róża

Piżmo Ambra Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2000 et Une Rose by Lancome.

Mille and Une Roses (La Collection Fragrances)
Stella
Stella Rose Absolute

2000 et Une Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome 2000 et Une Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome 2000 et Une Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2000 et Une Rose marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2000 et Une Rose marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes Carla Fracci Carla Fracci Estée Lauder Beyond Paradise Blue Celine Dion Sensational Aveda Rose Attar Miller Harris Geranium Bourbon Avon Candid DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch M∙A∙C Turquatic Bruno Acampora Blu Krigler Dolce Tuberose Caswell Massey Honeysuckle