Marki » L » kwiatowe « Grupy

2000 et Une Rose Lancome dla kobiet

2000 et Une Rose Lancome dla kobiet

2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia 2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia 2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia 2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia

2000 et Une Rose marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. 2000 et Une Rose został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są mandarynka i biały pieprz; nutami serca są róża bułgarska, róża herbaciana i dzika róża; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia i ambrette (piżmo ambrowe).

Mandarynka Biały pieprz

Róża bułgarska Róża herbaciana Dzika róża

Piżmo Ambra Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2000 et Une Rose by Lancome.

Mille and Une Roses (La Collection Fragrances)
Stella
Stella Rose Absolute

2000 et Une Rose Recenzje Perfum

2000 et Une Rose by Lancome 3.00 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome 2000 et Une Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome 2000 et Une Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2000 et Une Rose marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2000 et Une Rose marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Christian Dior Dior Passage No.4 Blumarine Blu Shalini Shalini Aveda Desert Pure-Fume Joshua Tree The Different Company Osmanthus Seven Skies Belle Histoire Stephanie de Saint-Aignan Le Pot Aux Roses Lancome Attraction Summer Jar Parfums Jardenia Caswell Massey Elixir Of Love Ben Sherman Live Forever