Marki » L » kwiatowe « Grupy

2000 et Une Rose Lancome dla kobiet

2000 et Une Rose Lancome dla kobiet

2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia 2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia 2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia 2000 et Une Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia

2000 et Une Rose marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. 2000 et Une Rose został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są mandarynka i biały pieprz; nutami serca są róża bułgarska, róża herbaciana i dzika róża; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia i ambrette (piżmo ambrowe).

Mandarynka Biały pieprz

Róża bułgarska Róża herbaciana Dzika róża

Piżmo Ambra Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2000 et Une Rose by Lancome.

Mille and Une Roses (La Collection Fragrances)
Stella
Stella Rose Absolute

2000 et Une Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome 2000 et Une Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome 2000 et Une Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2000 et Une Rose marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2000 et Une Rose marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

One of Those Lithium [3Li] Mad et Len No. VII Petits Papiers Nobile Fragonard Marche aux Fleurs Christian Dior Forever and Ever Dior Guerlain Meteorites Christian Dior Forever and Ever Yves Rocher Pur Desir de Rose Mad et Len No. XXII Black Afghan Mad et Len No. III Chene Violette Slumberhouse Norne Serge Lutens Fille en Aiguilles Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Lancome Miracle Giorgio Armani Acqua di Gio Kenzo Le Monde Est Beau Paloma Picasso Paloma Picasso Mauboussin Mauboussin Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Lumineuse Kenzo Flower by Kenzo L'Eau Originelle