Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Suspense Lancetti dla kobiet

Suspense Lancetti dla kobiet

Suspense marki Lancetti to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Suspense został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Arturetto Landi. Nutami głowy są nuty zielone, mandarynka, galbanum, brzoskwinia, hiacynt, bergamotka i cytryna; nutami serca są miód, goździk (roślina), korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, wanilia, mech dębowy, wetyweria i styraks.

Nuty zielone Mandarynka Galbanum Brzoskwinia Hiacynt Bergamotka Cytryna

Miód Goździk (roślina) Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Narcyz

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Wanilia mech dębowy Wetyweria Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Suspense by Lancetti.

Suspense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancetti Suspense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancetti Suspense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Suspense marki Lancetti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Suspense marki Lancetti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Rocabar Balenciaga Ho Hang S.T. Dupont S.T. Dupont Noir Azzaro Acteur Esteban Tonka Van Gils Strictly for Men Parfumerie Generale Bois de Copaiba Nez a Nez Foret de Becharre Estée Lauder Brasil Dream for Him Lisa Hoffman Japanese Agarwood Jo Malone Black Vetyver Cafe Kesling Be Bop