Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Madame Lancetti dla kobiet

Madame Lancetti dla kobiet

Madame marki Lancetti to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Madame został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są gardenia, ylang-ylang, frezja, róża i lilia; nutami serca są jaśmin, brzoskwinia i Śliwka; nutami bazy są irys, paczula, mech dębowy i fasolka tonka.

Gardenia Ylang-ylang Frezja Róża Lilia

Jaśmin Brzoskwinia Śliwka

Irys Paczula Mech dębowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madame by Lancetti.

Madame Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancetti Madame, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancetti Madame, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madame marki Lancetti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madame marki Lancetti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Lancetti Lancetti Femme Avon Timeless Guerlain Philtre d'Amour Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Miller Harris Fleurs de Sel Jean Patou Adieu Sagesse Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot CB I Hate Perfume To See A Flower Jean Patou Caline Cerruti Nino Cerruti Pour Femme