Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

Lancetti Homme Lancetti dla mężczyzn

Lancetti Homme Lancetti dla mężczyzn

ziołowy

Lancetti Homme marki Lancetti to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są grejpfrut, tangeryna, bazylia i dzięgiel; nutami serca są geranium bourbon, różowy pieprz, gałka muszkatołowa i cynamon; nutami bazy są cedr virginia, haitańska wetyweria, paczula, labdanum, kadzidło, balsam tolu i wanilia.

Grejpfrut Tangeryna Bazylia Dzięgiel

Geranium bourbon Różowy pieprz Gałka muszkatołowa Cynamon

Cedr Virginia Haitańska wetyweria Paczula Labdanum Kadzidło Balsam Tolu Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lancetti Homme by Lancetti.

Lancetti Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancetti Lancetti Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancetti Lancetti Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lancetti Homme marki Lancetti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lancetti Homme marki Lancetti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Bill Blass Amazing for Men Paco Rabanne Tenere Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Givenchy Insence Ultramarine Hawaii Lacoste Red L`Erbolario Felci Histoires de Parfums 1725 Emanuel Ungaro Ungaro Man Faconnable Faconnable Homme Daniel Hechter Daniel Hechter Sport Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme