Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Lancetti Femme Lancetti dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

lekko korzenny
skórzany

Lancetti Femme marki Lancetti to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są kalabryjska bergamotka, czarna porzeczka, brzoskwinia, orzech laskowy, imbir, różowy pieprz i kardamon; nutami serca są róża, jaśmin wielkolistny, frezja, konwalia i paczula; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, białe piżmo, brzoza i paczula.

Kalabryjska bergamotka Czarna porzeczka Brzoskwinia Orzech laskowy Imbir Różowy pieprz Kardamon

Róża Jaśmin wielkolistny Frezja Konwalia Paczula

Drzewo sandałowe Wetyweria Białe piżmo Brzoza Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lancetti Femme by Lancetti.

Lancetti Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancetti Lancetti Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancetti Lancetti Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lancetti Femme marki Lancetti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lancetti Femme marki Lancetti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Cacharel Liberte Memo Lalibela Marks and Spencer True Red Bijan Bijan Wicked David & Victoria Beckham Signature for Her Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Tallulah Jane Gotham Dana California Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Liz Claiborne Liz Sport Kesling Be Bop