Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Etre Special Edition IV Lancetti dla kobiet

Etre Special Edition IV Lancetti dla kobiet

Etre Special Edition IV marki Lancetti to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, brzoskwinia i nektarynka; nutami serca są irys, hiacynt, imbir i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Pomarańcza Brzoskwinia Nektarynka

Irys Hiacynt Imbir Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Etre Special Edition IV by Lancetti.

Etre Special Edition IV Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancetti Etre Special Edition IV, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancetti Etre Special Edition IV, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Etre Special Edition IV marki Lancetti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Etre Special Edition IV marki Lancetti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Ralph Hilary Duff Wrapped With Love GianMarco Venturi Girl La Perla J`Aime La Nuit B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God La Senza Discover Me Revillon Eau de Turbulences Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Adolfo Dominguez U Love Live Lancome Tresor In Love Revlon Pink Happiness Little Secrets Louis Feraud Eau des Sens