Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Etre Special Edition Lancetti dla kobiet

Etre Special Edition Lancetti dla kobiet

Etre Special Edition marki Lancetti to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Etre Special Edition został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, czarna porzeczka, kardamon i pieprz; nutami serca są mango, ylang-ylang, wiciokrzew, jaśmin, cyklamen, róża i fiołek; nutami bazy są paczula, fasolka tonka, ambra i wanilia.

Bergamotka Czarna porzeczka Kardamon Pieprz

Mango Ylang-ylang Wiciokrzew Jaśmin Cyklamen Róża Fiołek

Paczula Fasolka tonka Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Etre Special Edition by Lancetti.

Etre Special Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancetti Etre Special Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancetti Etre Special Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Etre Special Edition marki Lancetti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Etre Special Edition marki Lancetti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paris Hilton Paris Hilton Masaki Matsushima Masaki/Masaki Esteban Folie de Figue Celine Dion Sensational Moment Mimmina Mimmina Red Ormonde Jayne Osmanthus Jacques Fath Yin DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Ella Mikao Yujin Ectasy Benefit B Spot Filles des Iles Floral Pettilant Mariah Carey Lollipop Bling Honey