Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Sunwater Lancaster dla kobiet

Sunwater Lancaster dla kobiet

Miałem: 8 Chcę: 1

Sunwater Lancaster dla kobiet Zdjęcia

Sunwater marki Lancaster to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Sunwater został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, bergamotka i cytryna; nutami serca są i jaśmin; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i wetyweria.

Ylang-ylang Bergamotka Cytryna

Jaśmin

Ambra Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunwater by Lancaster.

Sunwater Recenzje Perfum

Sunwater by Lancaster 2.80 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancaster Sunwater, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancaster Sunwater, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunwater marki Lancaster. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunwater marki Lancaster reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Gucci Envy Annayake Hanami Guerlain Cherry Blossom Delight Avon Be Spontaneous Les Nereides Vert d'Eau Lollia Breathe Nina Ricci Ricci Club Bronnley Orchid Farmacia SS. Annunziata Takis Faberlic Flower Fresh Strange Invisible Perfumes Fair Verona Florascent Aqua Aromatica The Vert