Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Sunwater Lancaster dla kobiet

Sunwater Lancaster dla kobiet

Miałem: 8 Chcę: 1

Sunwater Lancaster dla kobiet Zdjęcia

Sunwater marki Lancaster to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Sunwater został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, bergamotka i cytryna; nutami serca są i jaśmin; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i wetyweria.

Ylang-ylang Bergamotka Cytryna

Jaśmin

Ambra Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunwater by Lancaster.

Sunwater Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancaster Sunwater, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancaster Sunwater, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunwater marki Lancaster. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunwater marki Lancaster reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annick Goutal La Violette Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Givenchy Greenergy Revlon Charlie White Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Faconnable Face a Face pour Femme mark. mark Earth D.S. & Durga Siberian Snow Tauer Perfumes Carillon pour un ange Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater Schiaparelli Shocking You Strange Invisible Perfumes Essence of IX