Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

D'Light Lancaster dla kobiet

D'Light Lancaster dla kobiet

kwaśny

D'Light marki Lancaster to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. D'Light został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są czerwona mandarynka, czerwona pomarańcza i czerwona porzeczka; nutami serca są osmantus, brzoskwinia i Żółta frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe i białe piżmo.

Czerwona mandarynka Czerwona pomarańcza Czerwona porzeczka

Osmantus Brzoskwinia Żółta frezja

Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about D'Light by Lancaster.

D'Light Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancaster D'Light, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancaster D'Light, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum D'Light marki Lancaster. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu D'Light marki Lancaster reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Rockin' Rio Jean Patou Un Amour de Patou Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Harajuku Lovers Harajuku Lovers G Fragonard Juste un Baiser Gabriela Sabatini Latin Dance Novae Plus Pink Miss Caty Cat Braccialini Braccialini Women Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Love Rothenstein Deja Vu So...? So...? What Joya FvsS: Composition No. 1