Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aquasenses Lancaster dla kobiet

Aquasenses Lancaster dla kobiet

Mam: 1

Aquasenses marki Lancaster to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Aquasenses został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są bambus, kardamon i cytryna; nutami serca są piwonia, mimoza, frezja i gruszka; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo.

Bambus Kardamon Cytryna

Piwonia Mimoza Frezja Gruszka

Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aquasenses by Lancaster.

Aquasenses Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancaster Aquasenses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancaster Aquasenses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aquasenses marki Lancaster. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aquasenses marki Lancaster reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Salvador Dali Purplelight Romeo Gigli Romeo Gigli Hermes Kelly Caleche Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Benetton United Colors of Benetton Unisex Novae Plus Blue Minou Eau Jeune Eau Jeune Double Je Max Mara Kashmina Touch Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Masaki Matsushima M Anya`s Garden Moon Dance Paris Hilton Passport South Beach