Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Terres Aromatiques Lalique dla kobiet i mężczyzn

Terres Aromatiques Lalique dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Terres Aromatiques Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Terres Aromatiques Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Terres Aromatiques Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Terres Aromatiques marki Lalique to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Terres Aromatiques został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julie Masse. Nutami głowy są kardamon, cytryna i ananas; nutami serca są lawenda, tymianek i frezja; nutami bazy są wetyweria i fasolka tonka.

Kardamon Cytryna Ananas

Lawenda Tymianek Frezja

Wetyweria Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terres Aromatiques by Lalique.

Terres Aromatiques Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Terres Aromatiques, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Terres Aromatiques, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terres Aromatiques marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terres Aromatiques marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Lobogal Naceo Vert Gap Washed Cotton No.784 L`Erbolario Vetiver de la Reunion Czech & Speake No 88 Nez a Nez Figues et Garçons Parfumerie Generale Bois Naufrage S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme D.S. & Durga Vetyver Hugo Boss Boss Bottled Night Lord`s Jester Selene