Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Terres Aromatiques Lalique dla kobiet i mężczyzn

Terres Aromatiques Lalique dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Terres Aromatiques Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Terres Aromatiques Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Terres Aromatiques Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Terres Aromatiques marki Lalique to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Terres Aromatiques został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julie Masse. Nutami głowy są kardamon, cytryna i ananas; nutami serca są lawenda, tymianek i frezja; nutami bazy są wetyweria i fasolka tonka.

Kardamon Cytryna Ananas

Lawenda Tymianek Frezja

Wetyweria Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terres Aromatiques by Lalique.

Terres Aromatiques Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Terres Aromatiques, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Terres Aromatiques, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terres Aromatiques marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terres Aromatiques marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Gant Gant Adventure Jennifer Lopez Deseo for Men Byblos Byblos Man Etro Via Verri Vintage Limited Edition Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry Collistar Acqua Attiva O Boticario Connexion Woods O Boticario Egeo Roxana Illuminated Perfume Sierra Remy Latour Cigar Commander Solinotes Patchouli