Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Sculpteur d`Epices Lalique dla kobiet i mężczyzn

Sculpteur d`Epices Lalique dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
Sculpteur d`Epices Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sculpteur d`Epices Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sculpteur d`Epices Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sculpteur d`Epices marki Lalique to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sculpteur d`Epices został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Nutami głowy są bergamotka, czarny pieprz i pomarańcza; nutami serca są róża, egipski jaśmin i cynamon; nutami bazy są fasolka tonka, paczula i labdanum.

Bergamotka Czarny pieprz Pomarańcza

Róża Egipski jaśmin Cynamon

Fasolka tonka Paczula Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sculpteur d`Epices by Lalique.

Sculpteur d`Epices Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Sculpteur d`Epices, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Sculpteur d`Epices, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sculpteur d`Epices marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sculpteur d`Epices marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Trussardi Trussardi Skin Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Ralph Lauren Pure Turquoise Lalique Perles De Lalique Prince Matchabelli Cachet ID Parfums Lettre a Anna Delicate Germaine Monteil Royal Secret II David & Victoria Beckham Signature Story for Her Luciano Soprani Strass Grossmith Hasu-no-Hana Corine de Farme Ibiza Night Infusion Organique Sands of Morocco