Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rose Royale Lalique dla kobiet i mężczyzn

Rose Royale Lalique dla kobiet i mężczyzn

Rose Royale Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rose Royale Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rose Royale Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rose Royale marki Lalique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rose Royale został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sidonie Lancesseur. Nutami głowy są brzoskwinia i morela; nutami serca są osmantus i róża; nutami bazy są osmantus, drzewo kaszmirowe i piżmo.

Brzoskwinia Morela

Osmantus Róża

Osmantus Drzewo kaszmirowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Royale by Lalique.

Rose Royale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Rose Royale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Rose Royale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Royale marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Royale marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Annayake Yukimi Masaki Matsushima Mat Chocolat Rance 1795 Josephine Tauer Perfumes 06 Incense Rose Renato Balestra Diamante Les Nereides Fleur Poudree de Musc Joop! Joop! Nuit d`Ete Antonio Banderas Spirit Night Fever essence Secret Love Morris Gocce di Napoleon Blumarine Bellissima Parfum Intense