Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Or Intemperel Lalique dla kobiet i mężczyzn

Or Intemperel Lalique dla kobiet i mężczyzn

kawowy
Or Intemperel Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Or Intemperel marki Lalique to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Or Intemperel został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Violaine Collas. Nutami głowy są bergamotka, kardamon, gałka muszkatołowa i czarny pieprz; nutami serca są fiołek, kawa i tytoń; nutami bazy są wanilia, balsam tolu i paczula.

Bergamotka Kardamon Gałka muszkatołowa Czarny pieprz

Fiołek Kawa Tytoń

Wanilia Balsam Tolu Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Or Intemperel by Lalique.

Or Intemperel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Or Intemperel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Or Intemperel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Or Intemperel marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Or Intemperel marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Salvador Dali Le Roy Soleil Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense Ramon Molvizar Black Goldskin Fred Hayman Touch for Men Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Kylie Minogue Inverse Soivohle Amberene DSH Perfumes Nourouz Demeter Fragrance Cinnamon Toast Thymes Ambersweet Orange 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Bijan B Exquisite for Men