Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nilang Extrait de Parfum 2011 Lalique dla kobiet

Nilang Extrait de Parfum 2011 Lalique dla kobiet

Nilang Extrait de Parfum 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang Extrait de Parfum 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia

Nilang Extrait de Parfum 2011 marki Lalique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nilang Extrait de Parfum 2011 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christiane Plos. Nutami głowy są lotos, mandarynka, brzoskwinia i melon; nutami serca są jaśmin, tuberoza, goździk (przyprawa), frezja, róża i jagoda; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, ambra, wanilia i pralina.

Lotos Mandarynka Brzoskwinia Melon

Jaśmin Tuberoza Goździk (przyprawa) Frezja Róża Jagoda

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nilang Extrait de Parfum 2011 by Lalique.

Nilang Extrait de Parfum 2011 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Nilang Extrait de Parfum 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Nilang Extrait de Parfum 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nilang Extrait de Parfum 2011 marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nilang Extrait de Parfum 2011 marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Boss Woman Carolina Herrera 212 Splash for Women Salvador Dali Eau de RubyLips Andy Warhol Andy Warhol Anna Sui Rock Me! O Boticario Myriad Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Versace Versus Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Keiko Mecheri Hanae Peter Andre Unconditional Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit