Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nilang Lalique dla kobiet

Nilang Lalique dla kobiet

wodny
Nilang Lalique dla kobiet Zdjęcia

Nilang marki Lalique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nilang został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są jaśmin wodny, frezja, lilia wodna i narcyz; nutami serca są jagoda i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i pralina.

Jaśmin wodny Frezja Lilia wodna Narcyz

Jagoda Lotos

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nilang by Lalique.

Nilang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Nilang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Nilang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nilang marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nilang marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Montale Dark Purple Chanel Chanel N°5 Torrente L`Or de Torrente Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Rochas Byzance Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Juliette Has A Gun Mad Madame Givenchy Ange ou Demon Hermes Hermessence Ambre Narguile Ginestet Botrytis Carner Barcelona Rima XI Slava Zaitsev Nikita La Prairie Silver Rain Christian Dior Poison Montale Velvet Flowers Slava Zaitsev Maroussia Juliette Has A Gun Romantina Chanel Bois des Iles Escada Escada Collection