Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nilang 2011 Lalique dla kobiet

Nilang 2011 Lalique dla kobiet

Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia

Nilang 2011 marki Lalique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nilang 2011 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christiane Plos. Nutami głowy są lotos, mandarynka, brzoskwinia i melon; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa), frezja i jagoda; nutami bazy są piżmo, paczula, Żywica bursztynowa, wanilia, drzewo sandałowe i nuty słodkie.

Lotos Mandarynka Brzoskwinia Melon

Jaśmin Goździk (przyprawa) Frezja Jagoda

Piżmo Paczula Żywica bursztynowa Wanilia Drzewo sandałowe Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nilang 2011 by Lalique.

Nilang 2011 Recenzje Perfum

kpnz
kpnz

Zapach mi przypomina jedną z odmian Angel z serii Garden of Stars Thierry'ego Muglera. Pachnie paczulowo-słodko-kwiatowo. I rozwija się w podobnym klimacie, ale gdzieś w środku odrobinę się ociepla i ma nieco nostalgiczny nastrój. Najsilniej wyczywalna jest paczula i nuty słodkie, kwiaty - trudno wyodrębnić który dominuje.

Nilang 2011 by Lalique 4.00 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Nilang 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Nilang 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nilang 2011 marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nilang 2011 marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Van Cleef & Arpels Feerie Annick Goutal Ninfeo Mio Yves Rocher So Elixir Cerruti 1881 Yves Rocher Iris Noir Oriflame M by Marcel Marongiu Yves Saint Laurent Belle d`Opium Halle Berry Halle Yves Saint Laurent Elle Hermes Un Jardin En Mediterranee Molinard Habanita Cacharel Noa Dior Dolce Vita Thierry Mugler Womanity Replay Replay Your Fragrance! for Her Oriflame Pop Glam Electric Yellow Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Gabriela Sabatini Elegance Gabriela Sabatini Latin Dance Annick Goutal Petite Cherie