Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nilang 2011 Lalique dla kobiet

Nilang 2011 Lalique dla kobiet

Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia

Nilang 2011 marki Lalique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nilang 2011 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christiane Plos. Nutami głowy są lotos, mandarynka, brzoskwinia i melon; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa), frezja i jagoda; nutami bazy są piżmo, paczula, ambra, wanilia, drzewo sandałowe i nuty słodkie.

Lotos Mandarynka Brzoskwinia Melon

Jaśmin Goździk (przyprawa) Frezja Jagoda

Piżmo Paczula Ambra Wanilia Drzewo sandałowe Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nilang 2011 by Lalique.

Beautiful Love

Nilang 2011 Recenzje Perfum

Nilang 2011 by Lalique 4.00 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Nilang 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Nilang 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nilang 2011 marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nilang 2011 marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Van Cleef & Arpels Feerie Annick Goutal Ninfeo Mio Yves Rocher So Elixir Yves Rocher Iris Noir Oriflame M by Marcel Marongiu Yves Saint Laurent Belle d`Opium Hermes Un Jardin En Mediterranee Halle Berry Halle Yves Saint Laurent Elle Dior Dolce Vita Cacharel Noa Thierry Mugler Womanity Molinard Habanita Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Replay Replay Your Fragrance! for Her Oriflame Pop Glam Electric Yellow Gabriela Sabatini Latin Dance Gabriela Sabatini Elegance Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy Yves Rocher Flowerparty Summer