Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nilang 2011 Lalique dla kobiet

Nilang 2011 Lalique dla kobiet

Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia

Nilang 2011 marki Lalique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nilang 2011 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christiane Plos. Nutami głowy są lotos, mandarynka, brzoskwinia i melon; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa), frezja i jagoda; nutami bazy są piżmo, paczula, Żywica bursztynowa, wanilia, drzewo sandałowe i nuty słodkie.

Lotos Mandarynka Brzoskwinia Melon

Jaśmin Goździk (przyprawa) Frezja Jagoda

Piżmo Paczula Żywica bursztynowa Wanilia Drzewo sandałowe Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nilang 2011 by Lalique.

Nilang 2011 Recenzje Perfum

Joskelyn
Joskelyn

Szukając jakiegoś słodkiego, miodowego zapachu na zimę trafiłam na zupełnie mi nieznany wcześniej Nilang.

Dla mnie pachnie słodyczami, ale takimi ciepłymi, roztopionymi. Jakby sokiem zrobionym z kolorowych cukierków. Mimo iż to zapach słodki, nie jest duszny ani przytaczający, bo zrównoważono go paczulą. Paczula ta jest piękna, wytrawna i nie ma szans, by doszukać się w niej kurzu czy ziemniaków z piwnicy.

Nilang to zapach cieplutki, otulający. Wyobraźcie sobie, że jesteście w górach, za oknem szaleje śnieżna zamieć, a Wy siedzicie sobie bezpiecznie przy kominku i grzejecie ręce kubkiem parującej herbaty z dodatkiem slodkiego, gęstego soku. Tak dla mnie pachnie Nilang.

Jestem uczulona na przesłodzone zapachy i uciekam, gdy tylko wyczuję w promieniu kilometra ulepy typu LVEB, a Nilang mogę nosić globalnie i mnie nie drażni. Mimo iż doceniam urok tej cukierkowo-paczulowej mieszanki to jednak nie moja bajka zapachowa i sądzę, że na testach moja przygoda z Nilang się zakończy - szukam słodyczy bardziej drzewnej, naturalnej, nie cukierkowej. Jeśli jednak lubicie mocne słodkości, radzę Wam ten zapach wypróbować. Przemawia za nim jego mała popularność i nieinwazyjność dla otoczenia ;)

kpnz
kpnz

Zapach mi przypomina jedną z odmian Angel z serii Garden of Stars Thierry'ego Muglera. Pachnie paczulowo-słodko-kwiatowo. I rozwija się w podobnym klimacie, ale gdzieś w środku odrobinę się ociepla i ma nieco nostalgiczny nastrój. Najsilniej wyczywalna jest paczula i nuty słodkie, kwiaty - trudno wyodrębnić który dominuje.

Nilang 2011 by Lalique 4.00 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Nilang 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Nilang 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nilang 2011 marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nilang 2011 marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Van Cleef & Arpels Feerie Diptyque Tam Dao Annick Goutal Ninfeo Mio Yves Rocher So Elixir Cerruti 1881 Yves Saint Laurent Elle Chanel Coco Cartier Le Baiser Du Dragon Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Hypnotic Poison Cartier Must de Cartier Yves Rocher Iris Noir Oriflame M by Marcel Marongiu Thierry Mugler Womanity Yves Saint Laurent Belle d`Opium Christian Dior Dolce Vita Molinard Habanita Hermes Un Jardin En Mediterranee Halle Berry Halle Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman