Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nilang 2011 Lalique dla kobiet

Nilang 2011 Lalique dla kobiet

ozonowy
wodny
Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia Nilang 2011 Lalique dla kobiet Zdjęcia

Nilang 2011 marki Lalique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nilang 2011 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christiane Plos. Nutami głowy są lotos, mandarynka, brzoskwinia i melon; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa), frezja i jagoda; nutami bazy są piżmo, paczula, ambra, wanilia, drzewo sandałowe i nuty słodkie.

Lotos Mandarynka Brzoskwinia Melon

Jaśmin Goździk (przyprawa) Frezja Jagoda

Piżmo Paczula Ambra Wanilia Drzewo sandałowe Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nilang 2011 by Lalique.

Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel

Nilang 2011 Recenzje Perfum

Naanakov
Naanakov

Kiedyś nie lubiłam Angela. Ani Wisha. Ani żadnego innego zapachu z tym specyficznym rodzajem słodyczy - karmelu, miodu, czekolady podanych w taki sposób, by nie kojarzyły nam się zbyt dosłownie.
Nilang z pewnością do takich należy i dlatego pierwsze testy nie wypadły dobrze. Czułam wówczas wyłącznie zapach miodu w tak niesamowitym stężeniu, że aż mnie odrzucało. "Matko kochana, ja wysiadam" - pomyślałam odkładając blotter i oddaliłam się od Lalikowej półeczki. Oczywiście nie na długo, ponieważ Lalique uważam za jedną z lepszych marek dostępnych w perfumerii. Doceniam m.in. za Le Parfum(waniliowy grzaniec na mrozy), Perles(podchodzącego dla mnie pod niszę ze względu na swój trudny charakter, zmienność i różnorodność), męskie Encre Noire(palenisko w ciemnym wilgotnym lesie).
Jakiś czas później nagle pokochałam miłością bezwarunkową Angela. Zrobiłam jego zapasy na najbliższe sto lat i tego typu orientalne i specyficzne gourmandy stały się dla mnie czymś bardzo porządanym.
Pewnego dnia powróciłam do wcześniej wspomnianej półeczki. Przetestowałam Nilang na blotterku. Następnie skórnie. Polubiłam, nawet bardzo.
Jaki on jest? Słodki. Gęsty. Duszny. Inny, niż sugeruje nam spis nut i opakowanie - minimalistyczne, w kolorze kojarzącym się z czystością i niewinnością.
Na pierwszy plan wysuwa się miód. Nie ma go w składzie, ale jestem niemalże pewna, że go użyto. Towarzyszy mu melon. On nadaje kompozycji czegoś niebanalnego, przełamuje duchotę swoją świeżością, nadaje kompozycji pewnej goryczki. Czuję też lotos. A poza tymi składnikami czuję lżejszego Angela przeplatającego się miękko z czymś...Wishowym. Dziwne, prawda? A jednak. O ile Wish jest często wymieniany jako zapach podobny do Angela, to w tej teorii jest jedynie ziarnko prawdy. Zapachy łączą dwie, może trzy wspólne wyczuwalne nuty. Angel jest drapieżny, gęsty, niebezpieczny i bardzo słodki. Wish natomiast jest lżejszy, bardziej uniwersalny i nieco plastikowy(ale za to jaki charakterystyczny dzięki temu). W Nilangu odnajduję obydwa zapachy. Nie zmienia to jednak faktu, że ma on swój własny urok i charakter. Bezsprzecznie ciekawy, orientalny, trudny w odbiorze. No ale miód + melon? Czy to nie mówi samo za siebie?

Joskelyn
Joskelyn

Szukając jakiegoś słodkiego, miodowego zapachu na zimę trafiłam na zupełnie mi nieznany wcześniej Nilang.

Dla mnie pachnie słodyczami, ale takimi ciepłymi, roztopionymi. Jakby sokiem zrobionym z kolorowych cukierków. Mimo iż to zapach słodki, nie jest duszny ani przytaczający, bo zrównoważono go paczulą. Paczula ta jest piękna, wytrawna i nie ma szans, by doszukać się w niej kurzu czy ziemniaków z piwnicy.

Nilang to zapach cieplutki, otulający. Wyobraźcie sobie, że jesteście w górach, za oknem szaleje śnieżna zamieć, a Wy siedzicie sobie bezpiecznie przy kominku i grzejecie ręce kubkiem parującej herbaty z dodatkiem slodkiego, gęstego soku. Tak dla mnie pachnie Nilang.

Jestem uczulona na przesłodzone zapachy i uciekam, gdy tylko wyczuję w promieniu kilometra ulepy typu LVEB, a Nilang mogę nosić globalnie i mnie nie drażni. Mimo iż doceniam urok tej cukierkowo-paczulowej mieszanki to jednak nie moja bajka zapachowa i sądzę, że na testach moja przygoda z Nilang się zakończy - szukam słodyczy bardziej drzewnej, naturalnej, nie cukierkowej. Jeśli jednak lubicie mocne słodkości, radzę Wam ten zapach wypróbować. Przemawia za nim jego mała popularność i nieinwazyjność dla otoczenia ;)

kpnz
kpnz

Zapach mi przypomina jedną z odmian Angel z serii Garden of Stars Thierry'ego Muglera. Pachnie paczulowo-słodko-kwiatowo. I rozwija się w podobnym klimacie, ale gdzieś w środku odrobinę się ociepla i ma nieco nostalgiczny nastrój. Najsilniej wyczywalna jest paczula i nuty słodkie, kwiaty - trudno wyodrębnić który dominuje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Nilang 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Nilang 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nilang 2011 marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nilang 2011 marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Womanity Lolita Lempicka Lolita Lempicka Juliette Has A Gun Mad Madame Yves Rocher Iris Noir Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Hypnotic Poison Lalique Encre Noire Bvlgari Jasmin Noir Guerlain Shalimar Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Cartier Le Baiser Du Dragon Serge Lutens Fille en Aiguilles Chanel Coco Eau de Parfum Cacharel LouLou Prada Prada Candy Kiss Christian Dior Dune Lalique Satine