Marki » L » kwiatowe « Grupy

Le Baiser Lalique dla kobiet

Le Baiser Lalique dla kobiet

Le Baiser Lalique dla kobiet Zdjęcia Le Baiser Lalique dla kobiet Zdjęcia Le Baiser Lalique dla kobiet Zdjęcia Le Baiser Lalique dla kobiet Zdjęcia Le Baiser Lalique dla kobiet Zdjęcia

Le Baiser marki Lalique to kwiatowe perfumy dla kobiet. Le Baiser został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Nutami głowy są czarna porzeczka, gardenia i fiołek; nutami serca są pieprz, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i cedr.

Czarna porzeczka Gardenia Fiołek

Pieprz Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Baiser by Lalique.

Tresor
Les Exclusifs de Chanel Misia
Soir de Paris (Evening in Paris)
Champs Elysees Eau de Toilette
Rykiel Rose

Le Baiser Recenzje Perfum

chjena
chjena

Kwiatowy pocałunek niesie mi tak naprawdę pozdrowienia od Zosi Grojsman, a ja wycieram ślad po szmince elegancką chusteczką, nasączoną nawilżającymi olejkami, która powoduje aksamitną wręcz gładkość mojej skóry. Aż dziw bierze, że ta utalentowana, lubująca się w charakterystycznych, kremowych bazach perfumiarka nie miała żadnego związku z Lalique le Baiser. Z przeciwległego brzegu macha do nas rodzina Guerlain, oddalając się w kierunku Paryża, przypominając swą wdzięczną kompozycję Champs Elysees.

Le Baiser jest w połowie drogi między dwoma wspomnianymi zapachami - jednego z nich nie jestem w stanie nosić, drugi uwielbiam. Ten kompromis w postaci Lalique wpędza mnie jednak w jakieś poczucie ustępowania i rezygnacji, bo Morelowy Skarb wyraźnie się gdzieś tam czai. Nuty zupełnie inne, a jednak dają łudząco podobne wrażenie olfaktoryczne.

Jeśli lubicie Tresor i Champs Elysees, a ponadto dusznego fiołka z wyraźną gardenią na dość stanowczym drzewie sandałowym, zachwyci Was ten płyn o głębokim, miedzianym kolorze. Mnie zmęczył, narzucaniem podobieństwa, jakby non stop ktoś opowiadał o starych wspólnych znajomych. Nie umiem go nosić.

Izabela
Izabela

Pocałunek od Lalique pachnie (odurzająco) różą i fiołkiem.
Początkowo zapach dryfuje w kierunku słodkich powideł. W tej fazie bardzo przypomina mi Tresor Lancome.
Później kwiatowy duet otrząsa się ze słodkich akordów przechodząc na stronę drzewo-żywicznej słodyczy.
Zapach ma w sobie jakąś retro nutkę, jest taki niedzisiejszy. Inspiracją do stworzenia takich perfum był raczej pocałunek skradziony skromnej nastolatce - słodki, miękki i bardzo delikatny.
Całość wieńczy wspaniały flakon w retro stylu.

amanda
amanda

Podobne do Soir de Paris w nowej wersji.Podobne,ponieważ w podobnych tonach występuje drewno sandałowe, fiołek, róża. Zapach ma to samo głebokie kwiatowe nasycenie,jeśli tak to mogę po swojemu określić,ale Le Basier nie ma w sobie tyle pokładów ciepła i pudrowej strony.
Są trochę chłodniejsze, w odniesieniu do Soir, nie pozbawione jednak ciepłych nut. Pieprz dodaje troszkę cłodniejszego i stonowanego odcienia z pikantnym zacięciem a porzeczka dokłada jakby przekornie swoją dojrzałą słodycz.
Zachwycają,przywodzą na myśl przytulność, ciepło, uśmiech,po prostu kobiece,nie w stylu powszechnych kompocików.
Parę razy do nich podchodziłam i już wiem co było nie tak, po prostu użyć trzeba ich bardzo oszczędnie , wtedy dostrzeże się ich piękno w sednie i nie trzeba będzie przebijać się przez zbyt pudrowo słodkie warstwy.

perfumeholic88
perfumeholic88

Jaki to piękny zapach! Jak cudownie byłoby mieć flakonik dla siebie! Głównymi bohaterami są tu róża i pudrowy fiołek, ale czuć także gardenę, troszeczkę ambry i piżma. Porzeczka również się pojawia,ale mój nos wyczuwa ją jako ´´konfiturową´´, jakby dodano tu łyżeczkę domowej roboty konfitury z tego owocu co lekko wysładza całą kompozycję.
Całość jest intensywna, mocno kwiatowa, ciepła, zmysłowa i otulająca, choć osobiście używałabym tego zapachu wiosną i latem. Zacytuję za Vertigo : czysta elegancja i gracja.

vertigo
vertigo

Przepiękny intensywnie kwiatowy zapach.
Żeby go naprawdę docenić, musisz kochać kwiaty.
Szczególnie róże i fiołki...

Bo Le Baiser to perfumy, w których główną rolę grają róża i fiołek. Dla mnie - obezwładniająco piękne. Bogate, ciepłe, słodkie, bardzo pudrowe dzięki obecności dużej dawki innych otulających nut: gardenii, ambry, piżma, sandałowca, cedru ... to wszystko jest doskonale wyczuwalne. Smaku i nowoczesnej wytrawności dodaje czarna porzeczka i odrobina pieprzu.

Nie do końca w klasycznym stylu, ale niesamowicie kobiecy i dojrzały. Romantyczny i wyrafinowany. Czysta elegancja i gracja. Tak cudowny, że mam ochotę go zjeść.
Myślę, że mógłby być idealny jako zapach ślubny.
W ciepłym sezonie idealny na wieczór, wystarczająco ciepły i puchaty, żeby nosić go jesienią i zimą.

Nie spodziewałam się, że tak mi się spodoba. Wszystkie inne damskie perfumy Lalique były dla mnie nie dość dobre.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Le Baiser, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Le Baiser, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Baiser marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Baiser marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chanel N°5 Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Rocher Voile d'Ambre Joop! Joop! Le Bain Diptyque L'Ombre Dans L'Eau L`Artisan Parfumeur Caligna Hermes Un Jardin En Mediterranee Hermes L’Ambre des Merveilles Serge Lutens Ambre Sultan Guerlain L'Instant de Guerlain Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Rose Absolue Montale Intense Cafe Guerlain Shalimar Guerlain L'Heure Bleue Byredo Pulp Givenchy Organza Serge Lutens Santal Majuscule Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire