Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Lalique dla kobiet Zdjęcia

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum marki Lalique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są róża, jaśmin, irys i goździk (przyprawa); nutami serca są jeżyna, gruszka i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Róża Jaśmin Irys Goździk (przyprawa)

Jeżyna Gruszka Liść czarnej porzeczki

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum by Lalique.

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Bijan Bijan Chantecaille Tiare Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Aubusson Perle d`Aubusson Tosca Tosca Paris Hilton Siren Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet DSH Perfumes L´eau d´Iris DSH Perfumes Prana Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse