Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Lalique dla kobiet Zdjęcia

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum marki Lalique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są róża, jaśmin, irys i goździk (przyprawa); nutami serca są jeżyna, gruszka i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Róża Jaśmin Irys Goździk (przyprawa)

Jeżyna Gruszka Liść czarnej porzeczki

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum by Lalique.

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Jesus Del Pozo Halloween Tropical Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Robert Piguet Baghari 2006 Bijan Bijan Black Women Masaki Matsushima Suu Miya Shinma Tsuki Mexx Mexx Black for Her Rasasi Mezyuna Erreuno Erreuno Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition Rose en Bos Rose & Vines