Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Lalique dla kobiet

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Lalique dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 1
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Chcę: 5

główne akordy
owocowy
drzewny
pudrowy
słodki
białe kwiaty
Zdjęcia
Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Lalique dla kobiet Zdjęcia

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition marki Lalique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są irys, róża, jaśmin i goździk (przyprawa); nutami serca są jeżyna, gruszka i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są drzewo sandałowe, białe piżmo i wanilia.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Irys Róża Jaśmin Goździk (przyprawa)

Środkowe Nuty
Jeżyna Gruszka Liść czarnej porzeczki

Dolne Nuty
Drzewo sandałowe Białe piżmo Wanilia

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition by Lalique.

Ten zapach przypomina mi...  

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Recenzje Perfum

Lothiana
Lothiana

Bardzo ciekawy, moim zdaniem, zapach - i to nie tylko jeśli chodzi o kompozycję , ale też ze wzgledu na skojarzenia, jakie we mnie budzi. Niby kwiatki i owocki, zestawione z mocną bazą oraz korzenną nutą, ale co może koncept twórczy.
Wyszło pachnidło z klasą i z charakterem. Jest słodkie, ciepłe, z głębią, która pozwala snuć fantazje o jakichś odległych czasach i miejscach... Bardzo sentymentalny, retro, i do tego z przebłyskiem geniuszu, który pozwala tej kompozycji stać się uniwersalną; zawsze na czasie. Na mnie bardzo trwały.
Butelka z zawieszką - cudo.

Jul
01
2013

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition by Lalique 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - kwiatowe
Roberto Cavalli Serpentine Chloe Chloe Eau de Parfum Leonard Balahe Creed Love in White Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Charles Jourdan L`Insolent Jil Sander Jil Agustin Davila Agustin Davila for Women Oilily Oilily Ovation D.S. & Durga Shake Shake Senora Lulu Beauty Marlena Andrea Maack Sharp

Popularne marki i zapachy: