Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Lalique dla kobiet

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Lalique dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 5

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Lalique dla kobiet Zdjęcia

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition marki Lalique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są irys, róża, jaśmin i goździk (przyprawa); nutami serca są jeżyna, gruszka i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są drzewo sandałowe, białe piżmo i wanilia.

Irys Róża Jaśmin Goździk (przyprawa)

Jeżyna Gruszka Liść czarnej porzeczki

Drzewo sandałowe Białe piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition by Lalique.

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Recenzje Perfum

Lothiana
Lothiana

Bardzo ciekawy, moim zdaniem, zapach - i to nie tylko jeśli chodzi o kompozycję , ale też ze wzgledu na skojarzenia, jakie we mnie budzi. Niby kwiatki i owocki, zestawione z mocną bazą oraz korzenną nutą, ale co może koncept twórczy.
Wyszło pachnidło z klasą i z charakterem. Jest słodkie, ciepłe, z głębią, która pozwala snuć fantazje o jakichś odległych czasach i miejscach... Bardzo sentymentalny, retro, i do tego z przebłyskiem geniuszu, który pozwala tej kompozycji stać się uniwersalną; zawsze na czasie. Na mnie bardzo trwały.
Butelka z zawieszką - cudo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Stella McCartney Stella in Two Amber Montale Intense Tiare Alfred Sung Pure Moment Lubin Nuit de Longchamp Xerjoff Dhajala Jessica Simpson Fancy Love Kat Von D Saint Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Frances Denney Interlude Jean Patou Chaldee Dorin Un Air d`Amour Pour Madame