Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

Lalique Pour Homme Le Faune Lalique dla mężczyzn

Lalique Pour Homme Le Faune Lalique dla mężczyzn

Lalique Pour Homme Le Faune Lalique dla mężczyzn Zdjęcia

Lalique Pour Homme Le Faune marki Lalique to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Lalique Pour Homme Le Faune został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są kolendra, lawenda, mandarynka, jałowiec i bergamotka; nutami serca są pieprz, anyż i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, wanilia, mech dębowy i cedr.

Kolendra Lawenda Mandarynka Jałowiec Bergamotka

Pieprz Anyż Geranium

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Wanilia mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalique Pour Homme Le Faune by Lalique.

Lalique Pour Homme Le Faune Recenzje Perfum

JayKay
JayKay

Przychylam się do recenzji poniżej... ale nie całkiem :)
Nie mogę zgodzić się, że zapach jest gorszy od White'a czy Liona. Liona nie lubię ze względu na jego "kolońskość" (nad czym ubolewam - może kiedyś...) a White jest żenująco nietrwały na mnie. Nie jest to też najwyższa półka od Lalique'a ale wśród innych przyjemnych i łatwych zapachów wyróżnia się jakością i jednak nieznacznie większą złożonością. Może i delikatnie przypomina Allure ale wg mnie jest zapachem ciekawszym.

Otwiera się wytrawnym zapachem bergamotki z nutą geranium. Następnie urzeka słodkawym, miękkim, owocowym, lawendowo-waniliowym sercem z odrobiną cedru by zakończyć żywot waniliowo-ambrową bazą po ok 11h (po dość obfitej aplikacji). Elegancki, dystyngowany, słodkawy i spokojny. Na ukojenie nerwów. Neutralny dla otoczenia, znakomity do biura w chłodniejsze dni.
7,5/10

EDIT: Znalazłem atrakcyjną ofertę na 75ml EDP z miniaturką 4,5ml ale ciągle nie byłem do końca przekonany i zwlekałem z zakupem. Do dzisiaj :) Przy testowaniu Prady Infusion d'Homme i pewnym znudzeniu psiknąłem na wolny nadgarstek Fauna - po kilku minutach Faun znajdował się już w zakładce kupione :)

belor
belor

Faun to najsłabszy męski zapach sygnowany logo Lalique. Nie jest zły, czy nieładny, po prostu znacznie odstaje od jakości kompozycji i pewnego charakterystycznego stylu, do których przyzwyczaiła ta marka.
Słodki, przyjemny, łatwy, według wielu podobny do Allure Chanela, według mnie nie bardzo. W zasadzie zapach dla każdego. Niestety pozbawiony charakteru i specyfiki Lalique. Był dla mnie wielkim rozczarowaniem.

Lalique Pour Homme Le Faune by Lalique 3.00 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Lalique Pour Homme Le Faune, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Lalique Pour Homme Le Faune, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalique Pour Homme Le Faune marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalique Pour Homme Le Faune marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Fahrenheit Absolute Lubin Idole Montale Red Vetyver Montale Black Aoud Amouage Jubilation for Men Lubin Idole Eau de Parfum Montale Aoud Musk Yves Saint Laurent M7 Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Amouage Amouage Lyric Man Frederic Malle Musc Ravageur Amouage Amouage Epic Man By Kilian Straight to Heaven DSQUARED² Potion Prada Infusion d`Homme Parfum d`Empire Ambre Russe Jean Paul Gaultier Kokorico Comme des Garcons Black M. Micallef Gaiac