Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lalique Pour Homme Lalique dla mężczyzn

Lalique Pour Homme Lalique dla mężczyzn

Mam: 28 Miałem: 11 Chcę: 14 Ukochany zapach: 1

Lalique Pour Homme Lalique dla mężczyzn Zdjęcia Lalique Pour Homme Lalique dla mężczyzn Zdjęcia

Lalique Pour Homme marki Lalique to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lalique Pour Homme został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są rozmaryn, lawenda, mandarynka, grejpfrut, bergamotka, tangeryna i pomelo; nutami serca są irys, jaśmin, konwalia i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, wanilia i mech dębowy.

Rozmaryn Lawenda Mandarynka Grejpfrut Bergamotka Tangeryna Pomelo

Irys Jaśmin Konwalia Cedr

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Wanilia Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalique Pour Homme by Lalique.

Bois du Portugal
Heritage Eau de Toilette
Daarej

Lalique Pour Homme Recenzje Perfum

teo
teo

Lalique trzeba oddać, że trzymają piekielnie wysoki poziom, przynajmniej jeśli chodzi o męskie zapachy. Prawdę powiedziawszy, trudno mi wymienić inną markę, która w swym portfolio posiadałaby tyle doskonałych pachnideł, o tak wysokiej jakości. Wydaje mi się, że to jednak właśnie klasyczny Pour Homme będzie tutaj najlepszym wyznacznikiem tego poziomu. Dlaczego? Encre Noire jak najbardziej było zapachem przełomowym, zupełnie innym niż wszystko swego czasu dostępne w sieciowych perfumeriach. White również jest dość nietypowy, wręcz kontrowersyjny jak na świeżą, letnią propozycję. Paradoksalnie, chyba najtrudniejszą sztuką jest jednak stworzyć kompozycję wręcz do bólu klasyczną, a jednocześnie tak dopracowaną i piękną. Taki właśnie jest Pour Homme. Przywodzi mi na myśl skojarzenia z najbardziej kultowymi pozycjami z przed lat. Z drobną tylko różnicą. Tutaj każdy szczegół jest doskonale przemyślany. Główni aktorzy to lawenda i wanilia, a wtóruje im irys nadający delikatnej pudrowości oraz lekko piwniczna paczula. Męski, wyrafinowany, szykowny, elegancki i dostojny. Taki jest Pour Homme. Nie jest dziadkowy, co nie zmienia faktu, że rzeczywiście młodszym osobom może się nie spodobać. Jest to po prostu zapach, który trzeba umieć nosić. Woda perfumowana projekcję ma taką, jaki sam zapach ma charakter - jest elegancka (trzyma się raczej bliżej skóry). Trwałość zależnie od warunków, przynajmniej 6 godzin. Dla mnie zapach całoroczny, zdarzało mi się go używać nawet w maju, aczkolwiek na upalne dni znajdziemy atrakcyjniejsze pozycje (chociażby wspomniany White). Dość uniwersalny jeśli chodzi o okoliczności, jednak moim zdaniem lepiej ubierać go do kołnierzyka (bez względu na to, czy będzie to garnitur, czy też koszula i sweter).
Mocne to mogą być słowa, jednakże w mojej opinii, tworząc Pour Homme, Roucel popełnił jeden z najlepszych klasyków wszech czasów, a jednocześnie zapach, który świetnie pokazuje, jak wysokiego poziomu spodziewać się możemy po Lalique.

BlueJeans
BlueJeans

Bardzo dobry zapach dla zdecydowanego i eleganckiego faceta. Na poczatku odbieram go troche bardziej na slodko natomiast po ok 1h od aplikacji zaczynaj wylaniac sie wszystkie skladniki i delikatnie tworza harmonie. Mysle, ze jest to bardzo ciekawa kompozycja na okres wiosna/jesien

monika690
monika690

Piękny klasyczny zapach, z lekko kolońskim sznytem osłodzonym wanilią i ocieplonym żywicą bursztynową, lekko drzewny. Raczej nie spodoba się "młodzieży", będzie za bardzo dziadkowy. Widzę ten zapach raczej w chłodniejsze pory roku, zima, wczesna wiosna i chłodna jesień. Trwałość i projekcja edp bardzo przyzwoite. Polecam osobom lubiącym klasyczne kompozycje :)
Ps. mój mąż zużył ten zapach w tempie ekspresowym :)

blueberry
blueberry

Lalique "Lion" EDT to bardzo stonowana, łagodna kompozycja po słodkiej stronie mocy (wanilia, ambra, irys), a jednocześnie zachowująca zdecydowanie męski charakter. Myślę, że szczególnie dobra dla dystyngowanych dżentelmenów o łagodnym usposobieniu. Perfumy te są lekko pudrowe dzięki irysowi, natomiast za wysoce aromatyczny charakter odpowiadają intensywnie dające o sobie znać nuty lawendy i rozmarynu. Woda toaletowa jest raczej bliskoskórna, o średniej trwałości - do 4h na skórze, zapewne EDP radzi sobie lepiej pod tym względem.

Z zaciekawieniem przeczytałam, że jest popularna wśród kobiet - ja nie wyobrażam sobie jej używać z uwagi na wyrazisty koloński sznyt - gdzieś unosi się w niej po prostu zapach kremu do golenia. Jeśli o mnie chodzi, uniseksowymi perfumami Lalique są szalenie androgyniczny White i mrocznie wetiwerowy Encre Noire, natomiast "Lwa" pozostawiam wyłącznie panom ;)

belor
belor

"Lion", czsyli Lalique pour homme, to klasyk pełną gębą. Nawiązuje do ósmej dekady, dla wielu nieodżałowanego okresu w perfumiarstwie, jednak to co wtedy, robi w znacznie bardziej nowoczesny i przyswajalny sposób. Pewnie niektórym wyda się "dziadkowy", ale to mylne wrażenie, bo zapach jest mocny ze zdecydowanym rozmarynowo-lawendowym otwarciem, a później jeszcze kwiaty, wanilia, paczula ambra... No pięknie, pięknie. Do garnituru, na eleganckie wyjście - świetny wybór. Choć ja go nosze po prostu, gdy mam ochotę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Lalique Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Lalique Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalique Pour Homme marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalique Pour Homme marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Encre Noire Lalique Lalique White Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Lalique Hommage a L'Homme Burberry London for Men L`Occitane en Provence Eau des Baux Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Ralph Lauren Polo Guerlain Heritage Eau de Toilette Azzaro Visit For Men Creed Aventus Lalique Lalique Pour Homme Equus Chanel Antaeus Bentley Bentley for Men Intense Boucheron Jaipur Homme Christian Dior Dior Homme Yves Saint Laurent M7 Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme