Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Lalique dla mężczyzn

Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Lalique dla mężczyzn

Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 marki Lalique to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi, lawenda i rozmaryn; nutami serca są jaśmin, irys i cedr; nutami bazy są paczula, mech dębowy, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Lawenda Rozmaryn

Jaśmin Irys Cedr

Paczula Mech dębowy Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 by Lalique.

Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Estée Lauder Pleasures Intense for Men Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Byredo Gypsy Water Loewe Agua de Loewe Hollywood Milano Hollywood Milano Man Bogner Bogner Wood Man Perfumer`s Workshop Samba Star Man Davidoff Adventure Eau Fraiche Parfumerie Generale Bois Naufrage Ralph Lauren Big Pony 4 Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine