Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Lalique dla mężczyzn

Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Lalique dla mężczyzn

Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 marki Lalique to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi, lawenda i rozmaryn; nutami serca są jaśmin, irys i cedr; nutami bazy są paczula, mech dębowy, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Lawenda Rozmaryn

Jaśmin Irys Cedr

Paczula mech dębowy Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 by Lalique.

Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Lacroix Noir Salvador Dali Black Sun Oriflame DeMarco Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Homme Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men Liz Claiborne Mambo Mix for Men Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Rochas Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Etro Pegaso Olivier Durbano Turquoise Cartier Roadster Sport Bronnley Lavander