Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Lalique dla kobiet

Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Lalique dla kobiet

Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Lalique dla kobiet Zdjęcia

Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 marki Lalique to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, jaśmin, liść czarnej porzeczki, czarna porzeczka, drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Róża Jaśmin Liść czarnej porzeczki Czarna porzeczka Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 by Lalique.

Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Versace Versace Woman Mexx Mexx Waterlove Man Shiseido Zen Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Guerlain Quand Vient La Pluie Keiko Mecheri Peau de Peche Bvlgari BLV Absolute Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Marc Jacobs Daisy Silver Edition Blumarine Bellissima Sergio Tacchini Precious Pink Des Filles a la Vanille Garcon Manque