Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lalique Deux Paons Limited Edition 2014 Lalique dla kobiet

Lalique Deux Paons Limited Edition 2014 Lalique dla kobiet

Lalique Deux Paons Limited Edition 2014 Lalique dla kobiet Zdjęcia Lalique Deux Paons Limited Edition 2014 Lalique dla kobiet Zdjęcia Lalique Deux Paons Limited Edition 2014 Lalique dla kobiet Zdjęcia

Lalique Deux Paons Limited Edition 2014 marki Lalique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lalique Deux Paons Limited Edition 2014 został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są róża bułgarska, jaśmin, liść czarnej porzeczki i irys; nutami serca są gruszka i jeżyna; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, ambra i białe piżmo.

Róża bułgarska Jaśmin Liść czarnej porzeczki Irys

Gruszka Jeżyna

Drzewo sandałowe Wanilia Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalique Deux Paons Limited Edition 2014 by Lalique.

Lalique Deux Paons Limited Edition 2014 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Lalique Deux Paons Limited Edition 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Lalique Deux Paons Limited Edition 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalique Deux Paons Limited Edition 2014 marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalique Deux Paons Limited Edition 2014 marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Sunny Frutti Lancetti Etre Femme Paul Smith Paul Smith Story Roxy Roxy Avon Pink Suede Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Rasasi Emotion Marc de la Morandiere Melodie d'Amour Gres Caline Blooming Moments Benefit Lookin` To Rock Rita Detaille Dolcia John Galliano Parlez-Moi d’Amour