Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004 Lalique dla kobiet

Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004 Lalique dla kobiet

Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004 Lalique dla kobiet Zdjęcia Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004 Lalique dla kobiet Zdjęcia Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004 Lalique dla kobiet Zdjęcia

Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004 marki Lalique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004 został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są czarna porzeczka, sycylijska mandarynka, jeżyna i gardenia; nutami serca są piwonia, magnolia, kwiat tunezyjskiej pomarańczy, ylang-ylang i róża bułgarska; nutami bazy są ambra, wanilia, piżmo, drzewo sandałowe, cedr i mech dębowy.

Czarna porzeczka Sycylijska mandarynka Jeżyna Gardenia

Piwonia Magnolia Kwiat tunezyjskiej pomarańczy Ylang-ylang Róża bułgarska

Ambra Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004 by Lalique.

Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004 marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalique Deux Coeurs Parfum Flacon Collection 2004 marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli The Body Shop Neroli Jasmin Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Paris Hilton Siren Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Montana Parfum de Femme Tsi-La Organic Kesu Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Accessorize Accessorize Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan Dorin Un Air d’Arabie Oud