Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L'Amour Crystal Extrait de Parfum Lalique dla kobiet

L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique dla kobiet

L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique dla kobiet Zdjęcia L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique dla kobiet Zdjęcia L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique dla kobiet Zdjęcia L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique dla kobiet Zdjęcia L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique dla kobiet Zdjęcia

L'Amour Crystal Extrait de Parfum marki Lalique to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L'Amour Crystal Extrait de Parfum został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są bergamotka, róża i neroli; nutami serca są tuberoza, jaśmin i gardenia; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Róża Neroli

Tuberoza Jaśmin Gardenia

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Amour Crystal Extrait de Parfum by Lalique.

L'Amour Crystal Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique L'Amour Crystal Extrait de Parfum , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique L'Amour Crystal Extrait de Parfum , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Amour Crystal Extrait de Parfum marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Amour Crystal Extrait de Parfum marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Naomi Campbell Winter Kiss Divine L'inspiratrice Oscar de la Renta Oscar Gold Lancaster Aquasenses Lorenzo Villoresi Musk Jardin de France Anandita Tom Ford White Musk Collection White Suede DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Space NK Santalrosa O Boticario Floratta Sapphire Jeanne Arthes Romantic Story Paris Hilton Passport South Beach