Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L'Amour Lalique dla kobiet

L'Amour Lalique dla kobiet

tuberozowy
L'Amour Lalique dla kobiet Zdjęcia L'Amour Lalique dla kobiet Zdjęcia L'Amour Lalique dla kobiet Zdjęcia L'Amour Lalique dla kobiet Zdjęcia

L'Amour marki Lalique to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. L'Amour został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są neroli, bergamotka i róża; nutami serca są jaśmin, tuberoza i gardenia; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Neroli Bergamotka Róża

Jaśmin Tuberoza Gardenia

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Amour by Lalique.

Scarlett

L'Amour Recenzje Perfum

kpnz
kpnz

L'amour to bardzo milutkie perfumy. To delikatne kwiatki o lekko mydełkowym wydźwięku. Szczególnie wyczuwalne jest piżmo w takiej właśnie wersji. To zapach leciutki, ciepły i otulający. Świetlisty i subtelny. Snuje się przy ciele, dając wrażenie, jak to niektórzy piszą, wypielęgnowanej skóry, tuż po kąpieli. Trwałość przeciętna.

Dakini
Dakini

Zgodzę się z Martielle, nowy Lalique, to przyjemny, leciutki, słabo rozwijąjący się zapaszek. Kolejne kwiateczki z piżemkiem. Dominuje neroli i jaśmin. Na mnie bardzo nietrwały.
Początek milusi, przyjemniusi, cudny, taki w sam raz dla nastolatki. Parę chwil potem znika jak bańka mydlana. No dobrze, będę sprawiedliwa, pozostawia leciutką poświatę z neroli.
A może taki właśnie jest target producenta? Młodziutkie dziewczęta...? Jesli tak, to na pewno się spodoba.

Martielle
Martielle

Perfumy drzewno-piżmowe kojarzą mi się zazwyczaj z orientem, ciężkością, wieczorem, seksapilem. Być może nie wszyscy mają takie same skojarzenia jak ja, jednak chyba każdy się ze mną zgodzi, że zapach lekki jak mgiełka z drzewnością i piżmowością nie ma absolutnie nic wspólnego.

Co nie znaczy, że perfumy nie są ładne. Ładne i przyzwoite. Raczej neutralne. Bliskoskórne, trzeba mocno się do nadgarstka nachylić, żeby je wyczuć. Niestety też płytkie i co najgorsze-niesamowicie nietrwałe. Podczas pierwszych testów myślałam, że być może węch mi zaczyna szwankować, przy drugich i trzecich już jednak nabrałam pewności, że te perfumy mają skandalicznie niską trwałość. Dwie godziny to maks.

Zapach również słabo się rozwija, to chyba dlatego, że jego składniki nachodzą na siebie i żaden jakoś specjalnie nie dominuje nad resztą. Delikatna bergamotka połączona z różą i neroli wiruje wraz z jaśminem, doprawione delikatnym drzewem sandałowym i zagęszczone piżmem w bazie. Całość jest dla mnie łagodną, kwiatową kompozycją, niczym jednak nie zaskakującą i nie porywającą. Brakuje jej pazura, ostrości. Brakuje wyrazistości, gdyż takich zapachów było już wiele.

Roq
Roq

Wtórne, czy nie, ale też wróżę L'Amour sukces w sprzedaży, bo to po prostu cudny zapach.
Nie wiem, jak pachnie to na kobiecie, ale jeśli tak pięknie i długo, jak na blotterze, to czacha dymi.
Przepięknie kobieco, delikatnie, uwodzicielsko i z klasą.
A to, co się dzieje pod koniec, zwyczajnie miażdży i uwalnia we mnie samca :)
Tym samym ogłaszam, że Lalique L'Amour obok Lanvin Eclat D'Arpege to jak dotąd najpiękniejszy damski zapach, z jakim jak dotąd się spotkałem.
Owacje na stojąco. Cokolwiek to znaczy w wykonaniu mężczyzny :)

vertigo
vertigo

Lalique trochę poszło na łatwiznę. Postanowili zrobić swoją wersję ostatnio bardzo popularnego i ciągle wałkowanego tematu pt. "neroli + jaśmin + bergamotka".

Niedawno recenzowałam zapach ściśle z tej rodziny. Tak więc L'Amour podobny jest do: Fleur Cherie, Catch...Me, Gianfranco Ferre Bergamotto Marino i trochę też do Scarlett.
Powtórzmy: neroli + jaśmin + bergamotka. Róży, gardenii ani tuberozy nie wykrywam nawet w śladowych ilościach. Nie mówiąc o drewnie.
Trzeba jednak przyznać, że ten akord ma coś w sobie. Jest po prostu ładny, a może nawet więcej niż ładny. Chłodno-kwiatowy, przyciągająco-dystansujący.

Wykonanie dobre, zapach jest dość mocny, flakon uroczy - tylko dlaczego tak podobny do Le Parfum? To miało sugerować jakiś związek między nimi? Tak tylko sobie piszę, bo nie ma żadnego.
Mimo wtórności i powtarzania po raz kolejny tego samego akordu, wróżę L'Amour sukces w sprzedaży - myślę, że będzie częstym perfumowym prezentem w tym roku. Atrakcyjny wygląd i w miarę uniwersalna i nieagresywna kompozycja czyni go dobrym kandydatem na podarunek.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique L'Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique L'Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Amour marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Amour marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain Shalimar Souffle de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L'Absolu Tom Ford Velvet Orchid Clinique Aromatics in White Lanvin Eclat d’Arpège Christian Dior Dune Giorgio Armani Armani Mania Hermes Un Jardin En Mediterranee Estée Lauder Sensuous Noir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lalique Perles De Lalique Guerlain L'Instant Magique Yves Saint Laurent La Collection Nu Cartier La Panthere Calvin Klein Truth Kenzo Kenzo pour Homme Christian Dior Hypnotic Poison Calvin Klein Beauty