Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Gold Lalique dla kobiet i mężczyzn

Gold Lalique dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Gold Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Gold Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gold marki Lalique to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gold został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są irys, egipski jaśmin i konwalia; nutami bazy są paczula, benzoes i wanilia.

Bergamotka Cytryna

Irys Egipski jaśmin Konwalia

Paczula Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold by Lalique.

Les Exclusifs de Chanel Coromandel

Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Avon Christian Lacroix Rouge Carthusia Fiori di Capri Katie Price aka Jordan Stunning Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Perfumer`s Workshop Samba Nova Caron Lady Caron B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love DSH Perfumes Minuit Sisley Eau du Soir 2010 Courreges Empreinte Novaya Zarya Russkie Uzori