Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fruits du Mouvement Lalique dla kobiet i mężczyzn

Fruits du Mouvement Lalique dla kobiet i mężczyzn

Fruits du Mouvement Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fruits du Mouvement Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fruits du Mouvement Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fruits du Mouvement marki Lalique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fruits du Mouvement został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Violaine Collas. Nutami głowy są czarny pieprz, mandarynka i imbir; nutami serca są nuty owocowe, jaśmin i Śliwka; nutami bazy są drewno kaszmirowe, ambra i drzewo sandałowe.

Czarny pieprz Mandarynka Imbir

Nuty owocowe Jaśmin Śliwka

Drewno kaszmirowe Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fruits du Mouvement by Lalique.

Fruits du Mouvement Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Fruits du Mouvement, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Fruits du Mouvement, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fruits du Mouvement marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fruits du Mouvement marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Ralph Givenchy Jardin d'Interdit The Body Shop Aztique Morgan Love Love de Toi Glamstar Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Celine Collection Pastel Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 Lollia Inspire Molinard Les Fruits: Peche De Vigne Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease