Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fruits du Mouvement Lalique dla kobiet i mężczyzn

Fruits du Mouvement Lalique dla kobiet i mężczyzn

Fruits du Mouvement Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fruits du Mouvement Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fruits du Mouvement Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fruits du Mouvement marki Lalique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fruits du Mouvement został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Violaine Collas. Nutami głowy są czarny pieprz, mandarynka i imbir; nutami serca są nuty owocowe, jaśmin i Śliwka; nutami bazy są drewno kaszmirowe, ambra i drzewo sandałowe.

Czarny pieprz Mandarynka Imbir

Nuty owocowe Jaśmin Śliwka

Drewno kaszmirowe Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fruits du Mouvement by Lalique.

Fruits du Mouvement Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Fruits du Mouvement, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Fruits du Mouvement, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fruits du Mouvement marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fruits du Mouvement marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Jil Sander Sport for Women Valentino V Ete Roberto Cavalli Just Cavalli Her Liz Claiborne Curve Kicks Morgan Sweet Paradise Sergio Tacchini Feel Good Woman Salvador Dali Little Kiss Luciano Soprani Solo Rosa Fresh Sake Voluspa Pink Fatale Faberlic Fruity Story