Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Fleur Universelle Lalique dla kobiet i mężczyzn

Fleur Universelle Lalique dla kobiet i mężczyzn

rumowy
Fleur Universelle Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fleur Universelle Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fleur Universelle Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fleur Universelle marki Lalique to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fleur Universelle został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julie Masse. Nutami głowy są różowy pieprz, rum i kardamon; nutami serca są kocanka, mirra i cynamon; nutami bazy są paczula, fasolka tonka i lorenox.

Różowy pieprz Rum Kardamon

Kocanka Mirra Cynamon

Paczula Fasolka tonka Lorenox

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur Universelle by Lalique.

Fleur Universelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Fleur Universelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Fleur Universelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur Universelle marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur Universelle marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Annayake Tsukimi Fendi Fendi Theorema Leggero Laura Biagiotti Roma Ayala Moriel Incarnation Montale Blue Amber Ramon Molvizar Black Goldskin Korres Pepper Jasmine Gaiac Wood Passion Fruit Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon DSH Perfumes Nourouz I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero Vicky Tiel Venus De L'Amour Memo Manoa