Marki » L » skórzane « Grupy

Elegance Animale Lalique dla kobiet i mężczyzn

Elegance Animale Lalique dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Elegance Animale Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Elegance Animale Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Elegance Animale Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Elegance Animale marki Lalique to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Elegance Animale został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Cecile Matton. Nutami głowy są szafran, geranium i brzoskwinia; nutami serca są róża, jaśmin i balsam gurjan; nutami bazy są skóra i drzewo sandałowe.

Szafran Geranium Brzoskwinia

Róża Jaśmin Balsam gurjan

Skóra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elegance Animale by Lalique.

Elegance Animale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Elegance Animale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Elegance Animale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elegance Animale marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elegance Animale marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Aubusson Aubusson Homme Hermes Eau D`Hermes Acca Kappa 1869 Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Alford & Hoff Alford & Hoff Diesel Only The Brave by Bunka Knize Knize Ten Serge Lutens Boxeuses Auguste Esprit de Cuir Mona di Orio Cuir Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud Strange Invisible Perfumes Black Rosette